nr 11

Biuletyn „Otwarte Klatki”

Centrum ruchu prozwierzęcego to wciąż Europa Zachodnia i Ameryka Północna, ale i w pozostałych częściach świata coraz więcej się dzieje i to chcemy Wam pokazać w 11 numerze naszego biuletynu. W ramach inspiracji przedstawiamy również jednego z naszych darczyńców. A na dokładkę ostatnia część cyklu o nieperfekcjonistycznym weganizmie. Miłej lektury!

Pobierz

nr 10

Biuletyn „Otwarte Klatki”

Większość osób działających w ruchu prozwierzęcym to kobiety. Dlatego z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet właśnie im poświęcamy ten numer naszego Biuletynu. W środku wywiady z inspirującymi postaciami z Polski i zagranicy, ciąg dalszy informacji o tym, dlaczego w weganizmie nie chodzi o perfekcjonizm, a także co nieco na temat trzecich urodzin Otwartych Klatek.

Pobierz

Biuletyn „Otwarte Klatki”

Kilka razy w roku dla Was, naszych członków wspierających, darczyńców i wszystkich tych, którzy śledzą i popierają nasze działania, publikujemy podsumowania prowadzonych przez nas akcji i kampanii, sylwetki osób tworzących naszą organizację czy wywiady z ciekawymi osobami, którymi się inspirujemy.

Jeśli masz uwagi dotyczące biuletynu, pomysły na teksty lub może sami chciał(a)byś coś napisać, skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość na adres joanna.stiller@otwarteklatki.pl.

Wydawca
Stowarzyszenie Otwarte Klatki
ul. Grottgera 16/1
60-758 Poznań
Redakcja
Redaktor: Joanna Stiller
Sekretarz redakcji: Monika Matwin
ISSN
2391-4580

Lubisz nasz biuletyn?

Pomóż nam działać!

50 zł100 zł20 złinna kwota

Twoja darowizna pomoże nam dotrzeć z prozwierzęcymi materiałami do jeszcze większej liczby ludzi.

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do grupy osób, którym zależy
na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.