Przekaż darowiznę

Świętuj z nami na I Gali Charytatywnej Otwartych Klatek

Nadszedł wyjątkowy moment! Otwarte Klatki obchodzą swoje 5 urodziny. W ciągu tych lat z Waszym wsparciem ciężko pracowaliśmy, aby zmienić na lepsze los zwierząt. Aby to uczcić, organizujemy I Galę Dobroczynną Działamy dla zmiany, na którą serdecznie zapraszamy. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na nasze cele statutowe.

 

gala charytatywna otwartych klatek

Ten uroczysty wieczór będzie nie tylko okazją do podziękowania osobom, które wspierały nas przez ostatnie lata, ale również do wspólnego spojrzenia w przyszłość, na wciąż czekające nas możliwości. Wyjątkową atrakcją będzie spotkanie VIP, podczas którego w kameralnej atmosferze będziecie mogli porozmawiać z prezeską Otwartych Klatek Dobrosławą Gogłozą, przedstawicielami zarządu organizacji, a także ze wszystkimi prelegentami o przyszłości naszych działań dla zwierząt, degustując przekąski od najlepszych restauracji w Warszawie (liczba biletów VIP jest limitowana).

KUP BILET

 Program Gali

Gala będzie miejscem spotkań ludzi takich jak Ty, którzy nie tylko dbają o zwierzęta, ale chcą im pomóc w najlepszy możliwy sposób. Czeka nas wspólna celebracja sukcesów przy muzyce na żywo oraz networking przy lampce dobrego wina i przekąskach. Wieczór urozmaicą wystąpienia o Otwartych Klatkach oraz efektywnym altruizmie, prowadzone przez prezeskę Dobrosławę Gogłozę, Orestesa znanego z kanału Everyday Hero oraz Karolinę Sarek i Michała Trzęsimiecha – współzałożycieli Fundacji Efektywny Altruizm. Dodatkowo podczas Gali odbędzie się cicha aukcja charytatywna, z której cały dochód zostanie przeznaczony na realizację naszych kampanii.

WIĘCEJ INFORMACJI 

gala charytatywna otwartych klatekNasi partnerzy

Głównym partnerem jest Służewski Dom Kultury, w którego nowoczesnej przestrzeni spotkamy się na Gali. To wyjątkowy obiekt, który nie tylko przyciąga bogatą ofertą kulturalną, artystyczną i edukacyjną. Kluczową rolę odgrywa tu bowiem ekologia i troska o otaczającą nas naturę. Na terenie znajdują się m. in. stanowiska lęgowe i budki dla ptaków, dwupiętrowy domek dla wolno żyjących kotów oraz zagroda z 3 kozami. Architektura Służewskiego Domu Kultury łącząca tradycję i nowoczesność zdobyła uznanie ekspertów, którzy przyznali mu Nagrodę Architektoniczną POLITYKI 2013.

Pierwszym sponsorem głównym jest MSKPUMiędzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru, najbardziej rozpoznawalna marka edukacyjna w polskim środowisku branżowym. MSKPU jest nie tylko wiodącą szkołą mody w Polsce, ale przede wszystkim jedyną placówką, która posiada zapisy statutowe o niestosowaniu futer ani skór naturalnych w kolekcjach absolwentów. Wykłady oraz projekty edukacyjne MSKPU dla przyszłych projektantów oraz kostiumografów obejmują etykę w modzie, w tym zagadnienia związane z ochroną praw zwierząt.

Drugim sponsorem głównym jest Tel Aviv Urban Food, sieć restauracji Malki Kafki. Najlepsze smaki Izraela. Pyszne lunche i lekkie kolacje. Litry tahiny i doskonałego wina. Wszystko w 100% vegan i w 100% na luzie. Wywodzą się ze znanego Tel Avivu z Poznańskiej – pierwszej restauracji w Polsce certyfikowanej przez V-Label oraz najlepszej wegańskiej restauracji w Polsce według Gault&Millau. Są w 4 lokalizacjach w Warszawie i niedługo w Łodzi.

Nadzwyczajny catering dla wszystkich gości zapewnią restauracje Leonardo Verde oraz Edamame Vegan Sushi.

Świętuj z nami i kup bilet już teraz! Razem możemy jeszcze lepiej działać dla zwierząt!

Pomóż nam działać!

50 zł100 zł20 złinna kwota

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do grupy osób, którym zależy
na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.