Otwarte Klatki są międzynarodową organizacją, której celem jest redukowanie cierpienia zwierząt hodowlanych. Zajmujemy się przekonywaniem firm do wprowadzenia polityk poprawiających dobrostan zwierząt, prowadzeniem śledztw na fermach przemysłowych, organizowaniem kampanii medialnych na rzecz zwierząt oraz promowaniem diety roślinnej.

Opis stanowiska:

– pomoc przy realizowaniu kampanii Otwartych Klatek
– współpraca z organizacjami i aktywistami z Rosji, Białorusi i Ukrainy
– wyszukiwanie informacji w mediach i bazach danych w języku rosyjskim
– dbałość o wewnętrzną komunikację pomiędzy grupami, która jest utrudniona przez barierę językową
– pomoc przy prowadzeniu mediów społecznościowych w języku rosyjskim

Wymagania:
– biegła znajomość języka rosyjskiego
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego
– dobra umiejętność organizacji własnej pracy
– dobra orientacja w tematyce społeczno-kulturalnej Rosji, Białorusi i Ukrainy
– zainteresowanie tematem dobrostanu zwierząt
– chęć poszerzania wiedzy na temat skutecznego działania na rzecz zwierząt

Warunki zatrudnienia:
Praca zdalna.
3 miesiące okresu próbnego.
Umowa o pracę na pełen etat.
Na okresie próbnym 2700 (netto), po okresie próbnym 2900 (netto) +1% za każdy rok doświadczenia zawodowego na takim samym lub podobnym środowisku.

Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia.
CV wraz z listem motywacyjnym (w języku polskim lub angielskim) prosimy przesyłać na adres rekrutacja@otwarteklatki.pl