Przekaż darowiznę

Dot. Świnia, która miała szczęście

Dot to niestandardowa celebrytka: świnia, która zamiast na talerz trafiła do sanktuarium dla zwierząt niedaleko miasta Dunedin w Nowej Zelandii.

Dot udowadnia, że świnie to niesamowite zwierzęta i zasługują na zdecydowanie więcej niż mają zapewnione za murami ferm i rzeźni.

Urodziła się w hodowli przemysłowej i miała podzielić los wielu swoich koleżanek i kolegów na czyimś talerzu. Dostała jednak szansę na lepsze życie. Gdy miała zaledwie miesiąc, została uratowana i zamieszkała wraz z innymi zwierzętami w miejscu wolnym od cierpienia.

 

Zwierzęta uratowane przez ludzi

Żródło: https://www.facebook.com/dotpigspage/

Rodzina Dot na jej fanpage’u pokazuje, że świnie to wspaniałe zwierzęta, które zasługują na uwagę.

Są bardzo towarzyskie i przyjacielskie, a inteligencją przewyższają psy. Każda świnia posiada swój charakter i nawyki, i tak jak ludzie odczuwa wiele różnych emocji..

Przeczytaj także: 6 rzeczy, których nie wiesz o świniach.

Dot reprezentuje wszystkie najlepsze świńskie cechy. Uwielbia się bawić, biegać i chodzić na spacery. Jest świetną przyjaciółką i towarzyszką dla swoich dwunożnych opiekunów.

Swoim nieodpartym urokiem osobistym łamie stereotypy i ociepla wizerunek świń. Jej przygody można śledzić tutaj: https://www.facebook.com/dotpigspage/

Inne świnie nie miały tyle szczęścia, co Dot. Pomóż nam poprawić poziom ich życia! Podpisz petycję przeciwko okrutnemu okaleczaniu prosiąt.

 

PODPISZ PETYCJĘ

Pomóż nam działać!

50 zł100 zł20 złinna kwota

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do grupy osób, którym zależy
na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.