Już od tygodnia świętujemy drugi rok naszego lisiego rodzeństwa – Jasia i Małgosi, dlatego przygotowaliśmy krótkie podsumowanie z imprezy. Drugie urodziny lisków zaczęły się w ubiegłą niedzielę 21 maja. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas darowiznami. Dzięki Wam mogliśmy kupić naszym maluchom prezenty.

Drugie urodziny Jasia i Małgosi
 
Na pewno wszyscy w domu przed uroczystościami sprzątacie, trzepiecie dywany, myjecie okna… To tak, jak my! Wiedzieliśmy, że nie może być mowy o świętowaniu bez poprzedzających je porządków. Wyposażeni w prezenty i lisie przysmaki, pojechaliśmy grupą aktywistów Otwartych Klatek do Jasia i Małgosi.
Sprzątanie u Jasia i Małgosi
Wręczamy prezenty uratowanym lisom
 
Wysprzątaliśmy całą wolierę lisków z kamieni, które Jaś i Małgosia wykopały z ziemi. Wierzcie, że nie próżnowały i nie pozwoliły nam się nudzić. 😉
Kolejnym etapem było ułożenie grubej warstwy czystej słomy, w której liski mogą kopać i przesiadywać do woli.
 
Uratowany lis odpoczywa
 
Wreszcie przyszła pora na świętowanie. Małgosia poszczekiwała, a Jasiu rozsmakował się w arbuzie i borówkach. Śliwki zakopał na później 😉
 
Drugie urodziny lisków
 
Po smakołykach przyszedł czas na zabawę!  Powodzeniem cieszyła się piłeczka ze sznurem. A skoro to urodziny, nie mogło zabraknąć również gości 🙂 Jaś i Małgosia byli zachwyceni bobrzą pluszową parą!

Lis czai się na pluszowe bobry
Lis czai się na pluszowe bobry

Kiedy liski podziwiały sprzątanie i rozsmakowywały się w urodzinowych smakołykach, spływały do nich fantastyczne, ciepłe, pełne wsparcia i miłości życzenia. Najciekawsze z nich zostały nagrodzone kubkiem z hasłem: Lisy, nie futro.
Konkurs

 

Osoby, które obserwują nasz profil na mediach społecznościowych mogły śledzić na bieżąco relacje urodzinowe na Facebooku, Instagramie i Snapchacie oraz transmisję live z samych urodzin.

 

Drugie urodziny Jasia i Małgosi! ❤
Opublikowany przez Jaś i Małgosia – uratowane lisie rodzeństwo na 21 maja 2017

 

Więcej zdjęć i filmów z urodzin znajdziecie na fanpage’u Jasia i Małgosi – http://www.facebook.com/lisierodzenstwo

Zapraszamy!