Edukacja empatyczna

Przedstawiamy pierwszego e-booka poświęconego zajęciom uwrażliwiającym dzieci i młodzież na los zwierząt hodowlanych. Zawiera on zarówno propozycje warsztatów i prelekcji, jak i cenne uwagi dotyczące przygotowania merytorycznego i pedagogicznego do zajęć.

E-book został stworzony z myślą o nauczycielach, którzy chcą szerzyć empatię wobec krów, świń i kur w swoich szkołach, oraz o aktywistach i aktywistkach, którzy chcą edukować dzieci i młodzież w lokalnych placówkach oświatowych. Korzystajcie z niego i kontaktujcie się z nami w razie jakichkolwiek pytań!

Pobierz

Poradnik młodego aktywisty

Przedstawiamy nasz kolejny e-book edukacyjny, tym razem poświęcony edukacji rówieśniczej. Znajdziecie w nim zarówno podpowiedzi, jak stawiać pierwsze kroki w diecie wegańskiej, gdzie szukać produktów i jak komponować posiłki, jak i różne sugestie dotyczące tego, jak rozmawiać mądrze z rodzicami, rówieśnikami czy dyrekcją placówki, w której chcielibyście zorganizować prozwierzęce wydarzenie. Broszura zawiera opisy różnych form aktywizmu, a także scenariusze dwóch prelekcji, które można przeprowadzić w gimnazjum lub liceum.

Pobierz

Wesprzyj nas

Pomóż nam działać!

50 zł100 zł20 złinna kwota

Twoja darowizna pomoże nam dotrzeć z prozwierzęcymi materiałami do jeszcze większej liczby ludzi.

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do grupy osób, którym zależy
na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.