Wypełnij ankietę i pomóż nam działać lepiej. Wasza opinia o Otwartych Klatkach jest dla nas bardzo ważna. To dzięki Wam możemy skutecznie walczyć o prawa zwierząt i wspólnie budować dla nich lepszy świat. Dlatego już po raz drugi prosimy Was o podzielenie się opinią na temat działalności Otwartych Klatek.

Podziel się swoją opinią o Otwartych Klatkach
Podziel się swoją opinią o Otwartych Klatkach

Ocena Otwartych Klatek – edycja 2017

Niemal rok temu po raz pierwszy poprosiliśmy Was o wypełnienie ankiety i ocenę naszych działań. Swoją opinią podzieliło się z nami wówczas prawie 2000 osób! Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdą przesłaną odpowiedź i wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy. <3
Wyniki zeszłorocznej ankiety stały się dla nas kierunkowskazem na kolejne miesiące. To dzięki nim:

Podziel się swoją opinią o Otwartych Klatkach

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Dlaczego Wasza opinia jest dla nas tak ważna?

Otwarte Klatki tworzy wiele wspaniałych osób – aktywistki i aktywiści, osoby wspierające oraz przekazujące darowizny. Zależy nam, by działać skutecznie, a nasze środki wydawać z szacunkiem dla osób, które nas wspierają.
To dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy walczyć w sądzie przeciwko hodowcy, który dokonywał okrutnego uboju lisów oraz pracownikom fermy znęcającym się nad norkami i wygrać.
To dzięki darowiznom od ogromnej liczny osób o wielkim sercu dla zwierząt udało nam się zebrać fundusze na kampanię informacyjną #czasnazakaz.

Wiemy, że zawsze możemy liczyć na pomoc dobrych ludzi

Chcemy wiedzieć, co o nas myślicie, jakie macie pomysły i uwagi. Chcemy poznać Waszą opinię o Otwartych Klatkach. Bez Was nie byłoby nas. Pamiętajcie, razem tworzymy lepszy świat dla zwierząt.

Poświęcając ok. 10 minut na wypełnienie ankiety, masz realny wpływ na działalność Otwartych Klatek.

Aby zacząć wystarczy kliknąć odpowiedź na pytanie poniżej.

powered by Typeform