Przekaż darowiznę

Oferta pracy – Specjalista/ka ds. kampanii korporacyjnych w Otwartych Klatkach

Otwarte Klatki to organizacja mająca na celu redukcję cierpienia zwierząt hodowlanych, będąca częścią międzynarodowej organizacji Anima International.  Otwieramy rekrutację na kolejne stanowisko w organizacji. Szczegóły dotyczące oferty pracy oraz informacje jak nadsyłać zgłoszenia znajdują się w poniższym wpisie.

Kim jesteśmy?

Otwarte Klatki są międzynarodową organizacją, której celem jest redukowanie cierpienia zwierząt hodowlanych. Zajmujemy się przekonywaniem firm do wprowadzenia polityk poprawiających dobrostan zwierząt, prowadzeniem śledztw na fermach przemysłowych, organizowaniem kampanii medialnych na rzecz zwierząt oraz promowaniem diety roślinnej.

Zostaliśmy uznani za jedną z najskuteczniejszych organizacji na świecie w audycie Animal Charity Evaluators.

Nasza propozycja:

  • praca zdalna na pełen etat (z nastawieniem na pracę w godzinach biurowych),
  • umowa o pracę na rok, po 3-miesięcznym okresie próbnym, z możliwością przedłużenia,
  • transparentny system wynagrodzenia,
  • przyjazna atmosfera pracy,
  • wpływ na rozwój stowarzyszenia i realna pomoc zwierzętom w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie komunikacji mailowej, telefonicznej i bezpośredniej na temat dobrostanu zwierząt z firmami,
  • współpraca z innymi organizacjami zarówno w Polsce, jak i zagranicą,
  • przygotowywanie materiałów do kampanii, takich jak teksty na bloga, informacje prasowe oraz proste grafiki,
  • kontakt z mediami w zakresie celów kampanii,
  • regularne poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności pomocnych w pracy.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność prowadzenia profesjonalnej komunikacji w mowie i piśmie,
  • systematyczność, sumienność i terminowość,
  • duża chęć i potrzeba nauki, zdobywania wiedzy oraz samorozwoju,
  • dobra organizacja pracy,
  • zainteresowanie tematyką związaną z dobrostanem zwierząt.

Aby zgłosić swoją kandydaturę, wypełnij formularz znajdujący się w linku poniżej: