Rośnie zapotrzebowanie na roślinne produkty w sklepach i roślinne dania w restauracjach. Nasza kampania pomaga je wprowadzić!

Roślinniejemy

2 na 10 konsumentów w wieku 25-34 mówi o tym, że spożywają obecnie więcej produktów wegetariańskich niż rok temu. Dodatkowo, prawie 10 proc. respondentów w tej grupie wiekowej deklaruje, że jest na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej. Już ponad połowa Polaków planuje ograniczyć spożycie mięsa na rzecz roślinnych posiłków!

Zmienia się świat, a wraz z nim zmieniają się nasze nawyki żywieniowe. Może to kulturalna rewolucja, a może naturalna kolej rzeczy, ale jedno jest pewne - zmienia się nie tylko wnętrze naszych lodówek, ale i cały styl życia. Chcąc wspierać wszystkie firmy, osoby oraz instytucje zainteresowane odpowiadaniem na zmieniające się potrzeby konsumentów, grupa doświadczonych ekspertów powołała kampanię RoślinnieJemy. Działamy, opierając się na badaniach rynku, społecznych ankietach oraz rzetelnej wiedzy z zakresu kuchni roślinnej i najnowszych światowych trendów. Można nam zaufać.

Odwiedź stronę kampanii, dowiedz się dlaczego przyszłość jest roślinna i zostań częścią tej pozytywnej zmiany!

Odwiedź stronę kampanii:

roslinniejemy.org →

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do grupy osób, którym zależy
na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.