Pomóż psom zabijanym na mięso
na festiwalu w Yulin

Pojawiła się nadzieja na pomoc psom podczas festiwalu Yulin. Nowy sekretarz partii w Yulin, Mo Gong Ming, zaproponował zakaz sprzedaży mięsa psów podczas festiwalu. Może to skutecznie ograniczyć dochodowość tego biznesu i doprowa-dzić do jego zatrzymania. Niestety ta decyzja wciąż nie jest oficjalna, ale władze Yulin wykazały się chęcią do współpracy. Dlatego potrzebujemy Twojego głosu!

Wraz z organizacjami z całego świata chcemy doprowadzić do zatrzymania okrutnego zabijania psów na mięso na corocznym festiwalu w Yulin oraz na podobnych festiwalach. I w końcu doprowadzić do zakazu zabijania psów i kotów na mięso w całych Chinach.

Twój głos pomoże zwierzętom, które nie mogą obronić się same.

Pomóż zakończyć zabijanie psów na mięso

Podpisz petycję do władz Yulin

Zebraliśmy już podpisów!

Szanowny Panie Mo Gong Ming i wszyscy, których to dotyczy,

Dziękuję za szlachetny ruch, jakim jest propozycja zakazu sprzedaży psiego mięsa w Yulin. Oczekuję, że Pana propozycja stanie się oficjalnym zakazem obowiązującym w mieście.

Zdecydowanie potępiam zabijanie psów na mięso. Obraz odwodnionych psów stłoczonych w ciasnych klatkach wywołuje u mnie smutek i oburzenie. Zwierzęta to czujące istoty, które zasługują na szacunek i współczucie. W XXI wieku nie ma miejsca na zabijanie psów na mięso.

Apeluję do Pana oraz do przedstawicieli władz w Chinach o rozszerzenie tego zakazu na inne obszary Chin oraz, przykładem Tajwanu, wprowadzenie stałego, powszechnie obowiązującego zakazu sprzedaży mięsa z psów i kotów.

Wierzę, że Chiny są gotowe na ten krok przeciwko okrucieństwu wobec zwierząt.

Z wyrazami szacunku,

 

Szanujemy Twoją prywatność i zapewniamy, że zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych powyższe informacje będą używane wyłącznie do celów związanych z petycją.

Dziękujemy za Twój głos w obronie zwierząt!

Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy ratować zwierzęta i zwalczać nadużycia.

Udostępnij tę stronę

Powiedz znajomym, że też mogą pomóc zwierzętom!


Wesprzyj nas darowizną

Pomóż nam walczyć o zwierzęta

Przekaż darowiznę, by pomóc nam ratować zwierzęta z ferm

20 zł
200 zł

inna kwota

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do grupy osób, którym zależy
na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.