Przemysł futrzarski stara się za wszelką cenę ukryć prawdę: nie ma futra bez olbrzymiego cierpienia zwierząt.

Od samego początku naszej działalności zajmujemy się dokumentowaniem tego, co odbywa się potajemnie za wielkimi murami ferm futrzarskich. Nie ma futer, ani futrzanych dodatków, bez przemocy, śmierci i strachu zwierząt.

OSTRZEŻENIE: NIEKTÓRE ZDJĘCIA SĄ DRASTYCZNE

Poniższe zdjęcia pokazują wyniki śledztw, które aktywiści i aktywistki Otwartych Klatek przeprowadzili na fermach futrzarskich. Zajmujemy się dokumentowaniem warunków w jakich żyją zwierzęta oraz ukazywaniem prawdy na temat problemów etycznych, społecznych i ekologicznych związanych z hodowlą zwierząt na futro.

Pomóż nam odesłać futro do historii: Czas na zakaz

Edukujemy na temat okrucieństw tego przemysłu zarówno marki modowe, jak i polityków. Zabiegamy o zakaz hodowli zwierząt na futro oraz uświadamiamy konsumentów, że kupowanie odzieży futrzanej jest w obecnych czasach zupełnie niepotrzebne i niewłaściwe.

Oto 5 zdjęć, które mówią prawdę o horrorze, jakim jest życie zwierząt na fermach futrzarskich.

1. Zwierzęta na fermach są z reguły pozbawione opieki weterynaryjnej. Taniej jest pozwolić im umrzeć z powodu nieleczonych ran, niż zapewnić stałą opiekę i pomoc.
Czas na zakaz

Przeczytaj także: Zbiórka na billboardy przeciwko futrom wystartowała

2. Mama opiekuje się dziećmi. Jednak na nią i jej maluchy już wydano wyrok śmierci. Żyją na fermach, są hodowane w tragicznych warunkach i ciasnych klatkach. Są zabijane, gdy wciąż są szczeniakami. Czas na zakaz hodowli tych pięknych zwierząt na futro!
Czas na zakaz
3. Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Co mówią Ci te oczy?
Czas na zakaz
4. Ciekawskie maluchy chciałyby poznawać świat. Jednak aż do brutalnej śmierci pozostaną w klatce. Nigdy nie będą biegać po trawie ani kopać nor w ziemi.
Czas na zakaz
5. Kwintesencja okrucieństwa przemysłu futrzarskiego. Po obdarciu ze skóry ciała zwierząt są wyrzucone do śmieci, jak przedmioty, które przestały już służyć.
Czas na zakaz
Jeśli te obrazy poruszają Cię, wesprzyj teraz naszą pracę, żebyśmy mogli kontynuować dokumentowanie prawdy kryjącej się za murami ferm futrzarskich. Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli prowadzić kampanie mające na celu wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt na futro oraz organizować śledztwa, które ujawnią okrucieństwo tej hodowli.
*Żeby dowiedzieć się więcej o kampanii na rzecz zakazu hodowli zwierząt na futro, zajrzyj na naszą stronę cenafutra.info.