download„Zdaniem psychologów, potrzeba 21 dni, aby zmienić swoje nawyki – 22 dnia już znasz drogę”

Z bloga znanego rapera Jay Z możemy wyczytać, iż on i Beyoncé 03.12.2013 podjęli się wzięcia udziału w „22 Day Vegan Challenge” (22-dniowe wegańskie wyzwanie – odpowiednik polskiego programu „Zostań wege na 30 dni”).

Wszystko zaczęło się kilka miesięcy wcześniej, gdy przyjaciel Jay’a namówił go, by spróbował od codziennego spożywania śniadań w 100% roślinnych. Jak sam przyznał, było to dla niego zaskakująco łatwe.

Jay Z ponadto na blogu wyjaśnia: „Dlaczego teraz? Jest dla mnie coś duchowego w tym, że są to moje 44 urodziny oraz szczęśliwy traf kryjący się za liczbą dni w podjętym wyzwaniu; 22 (2+2=4) w połączeniu z faktem, że wyzwanie kończy się na Boże Narodzenie… To po prostu wydawało się właściwe!”

Raper podjął wyzwanie dzień przed swoimi 44-tymi urodzinami, tak więc na zmiany nigdy nie jest za późno.

My trzymamy kciuki i życzymy powodzenia dla Jay Z oraz Beyoncé oraz tych, którzy od niedawna postanowili przejść na dietę roślinną. Mamy nadzieję, że podobne nowinki będą docierały do nas coraz częściej!

Zapraszamy przy okazji na naszą stronę o diecie wegańskiej. Znajdziecie tam ciekawe przepisy, informacje o zwierzętach i praktyczne porady: www.weganizmteraz.pl

Dobrusia

04.12.2013