Cyber Monday to dzień, w którym odbywa się szaleństwo zakupowe w sieci. Jeżeli nie zamierzasz się do niego przyłączać, podpowiemy Ci wiele innych sposobów na pomaganie zwierzętom. Jeżeli jednak planujesz tego dnia rzucić się w wir zakupów, to zobacz, gdzie – robiąc zakupy – możesz wesprzeć Otwarte Klatki.

Sposobów na pomaganie jest wiele: jedni wolą aktywnie działać, inni – wpłacać darowizny, a dla niektórych najłatwiejszą formą jest pomaganie przy jakiejś okazji. My staramy się opisać jak najwięcej sposobów na działanie.

Cyber Monday zakończeniem Tygodnia bez Futra

26 listopada to dzień, w którym wypada Cyber Monday, czyli szaleństwa zakupowe online z super promocjami. Chcielibyśmy wykorzystać go jako dzień pomocy dla zwierząt, ponieważ właśnie 26 listopada kończą się zarówno nasze wydarzenia z okazji Tygodnia bez Futra, jak i zbiórka na śledztwa https://dzialamydlazmiany.pl/.

Tego dnia możesz przekazać na Otwarte Klatki procent od zakupu – cały dochód wesprze naszą zbiórkę Działamy dla Zmiany. Poniżej lista sklepów, które przystąpiły do akcji:
Punk Parrot: https://punkparrot.com/, 
Cyber Monday dla zwierząt

Nature and Me: www.NatureAndMe.eu, 
Cyber Monday dla zwierząt
Vege Moda: https://vegemoda.pl/
Cyber Monday dla zwierząt
Slogan: https://not-a-slogan.com/pl/
Cyber Monday dla zwierząt
Marka zrównoważona i etyczna, która wychodzi naprzeciw nadmiernej konsumpcji związanej z Cyber Monday. Nie przyłącza się do akcji Cyber Monday. Jednak osoby, które w tym dniu zrobią w sklepie zakupy, zasilą Otwarte Klatki 10% od dochodu w tym dniu.
Z kolei w piątek- Black Friday, sklep Ananas Warsaw organizuje przecenę -50% na buty firmy NAE  i z tego dnia 10% od utargu wesprze działania Otwartych Klatek.

Oprócz tego zachęcamy do zakupów online u naszych partnerów, którzy regularnie wspierają Otwarte Klatki. Są to między innymi:

Urban Vegan
Zielone Pojęcie
Cyber Monday dla zwierząt
Zielone Laboratorium
Cyber Monday dla zwierząt
for.rest
Zmiany Zmiany

Kupując produkty w tych sklepach, wspierasz Otwarte Klatki. Czyż to nie najlepszy sposób na zakupy? Nie ma tu Twojego ulubionego sklepu? To nic! Dzięki wtyczce FaniMani możesz przekazać określony procent z największych polskich sklepów online.

Pisaliśmy o tym tu: Wesprzyj Otwarte Klatki przez FaniMani

To tylko jeden z niewielu sposobów na szybką pomoc zwierzętom, mamy nadzieję, że znajdziesz taki, który okaże się dla Ciebie najwygodniejszy. Daj nam znać w komentarzach, jak najbardziej lubisz wspierać organizacje, które są Ci bliskie. I nie zapomnij pobrać wtyczki FaniMani, by wspierać Otwarte Klatki podczas zakupów online.