Od kilku lat sukcesywnie powiększa się liczba osób, które zdecydowały się zdalnie pomagać Otwartym Klatkom. Właśnie takie osoby nazywamy Członkami Wspierającymi. Ale tak właściwie to kim oni są? 

Dlaczego pomoc Członków Wspierających jest tak istotna? 

Zacznijmy od tego, dlaczego ich wsparcie jest bezcenne. Otwarte Klatki tworzy ponad 350 wolontariuszy i pracowników. Mimo że ich praca jest nieoceniona i wywiera ogromny wpływ na życie zwierząt hodowlanych w Polsce, nigdy nie odniosłaby sukcesu, gdyby nie ciągła pomoc Członków Wspierających. Dzięki Waszym regularnym składkom możemy sobie pozwolić na prowadzenie różnorodnych kampanii, wywieranie wpływu na firmy sprzedające jaja „trójki”, prowadzenie śledztw oraz leczenie zwierząt, które uratowaliśmy z ferm przemysłowych.
Wasza obecność w Stowarzyszeniu umożliwia nam efektywne działanie, a miłe słowa wsparcia zawsze dają nam niezwykłą motywację do działania i niepoddawania się. 

jak zostać członkiem stowarzyszenia

Dzięki pomocy Członków i Członkiń Wspierających mogliśmy uratować 17 lisów z fermy futrzarskiej.

A więc kim są? 

Członkowie Wspierający to przede wszystkim osoby o wielkim sercu, którym bliski jest los zwierząt, nie tylko domowych, ale także hodowlanych. Niezależnie od wieku, wyglądu czy pochodzenia łączy ich ogromna empatia i niezgoda na bezsensowne cierpienie. To właśnie te dwie cechy wyróżniają wszystkich Członków i Członkinie.
Wielu z nich jest anonimowych, jednak za każdą z tych osób kryje się niesamowita historia oraz marzenie lepszego świata, które pragniemy spełnić. 

jak zostać członkiem stowarzyszenia

Członkini Wspierająca

„Dostałam kiedyś od Was mail z filmikiem o liskach uratowanych z fermy futrzarskiej. Mieszkam w Poznaniu i kilka dni później byłam w poznańskim zoo, gdzie widziałam te same liski biegające i bawiące się ze sobą. Popłakałam się ze wzruszenia.” – Weronika, Członkini Wspierająca

To właśnie świadomość istnienia innych osób, które dzielą z nami ten sam cel, umacnia nas w przekonaniu, że to, co robimy, jest ważne. Dlatego tak bardzo lubimy czytać Wasze historie i przemyślenia. Ostatnio przeprowadziliśmy wywiad z Magdą, Członkinią Wspierającą, która zdecydowała się powiedzieć nam, dlaczego zwierzęta mają dla niej tak duże znaczenie. Wywiad możesz przeczytać tutaj

Jak zostać Członkiem Wspierającym? 

Aby dołączyć do Członków Stowarzyszenia i pomóc nam zmieniać rzeczywistość życia zwierząt hodowlanych, wystarczy, że klikniesz tutaj i wypełnisz formularz. Brawo! Już jesteś z nami! Dostaniesz od nas kilka maili z informacjami o naszym działaniu. Nawet niewielka kwota – 67 groszy dziennie – umożliwia nam skuteczną pomoc dla zwierząt.
Aby zostać Członkiem, nie musisz poświęcać swojego czasu na fizyczne działanie, wystarczy tylko kilka kliknięć – dzięki temu jest to idealna opcja dla osób, które nie mają czasu na dodatkowe zajęcia. 

 „Jak tylko Was odkryłem, natychmiast zapisałem się do Członków Wspierających, aby choć trochę Was wesprzeć, żebyście nie byli sami i wiedzieli, że wielu myśli tak jak Wy.” – Marek, Członek Wspierający

A Ty? Dołączyłeś/-aś już do Członków Wspierających?