Czy wiesz, że stałe darowizny to jeden z najszybszych i najlepszych sposobów pomocy zwierzętom? Jest to idealna opcja dla osób, które chcą działać dla zwierząt, ale nie mają czasu zaangażować się na przykład w wolontariat. Grudzień jest wyjątkowy, bo nasz anonimowy darczyńca zobowiązał się, że dołoży dodatkowo 200 zł do twojej wpłaty w tym miesiącu. Wszystko po to, aby walczyć o zakaz hodowli lisów, norek i jenotów na futra jeszcze skuteczniej!

Lis na jednej z polskich ferm futrzarskich, fot. Andrew Skowron

Postęp zbiórki

Zbiórka trwa od początku grudnia i na dzień dzisiejszy, dzięki zaangażowaniu 397 dobrodusznych osób, wspólnie zebraliśmy dla zwierząt 89 447 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy nie są obojętni na krzywdę i w tym zabieganym przedświątecznym okresie znajdują czas na czynienie dobra dla zwierząt. Do końca zbiórki zostało już niewiele ponad 2 tygodnie, więc jeśli jeszcze nie dołączyłeś/aś, możesz zrobić to tutaj: www.200dlazwierzat.pl.

Lis na jednej z polskich ferm futrzarskich, fot. Andrew Skowron

Dołącz do stałych darczyńców już dzisiaj!

Czas na zakaz

Ponad 73% Polaków uważa, że hodowanie i zabijanie zwierząt na futra nie powinno mieć już dłużej miejsca w Polsce. Mimo tak dużego poparcia społecznego, politycy do tej pory nie mieli odwagi stanąć w obronie zwierząt i nie wprowadzono zakazu. Jest to jedyna opcja, aby zakończyć cierpienie, które ponad 10 milionów zwierząt doświadcza co roku.

Lis na jednej z polskich ferm futrzarskich, fot. Andrew Skowron

Dlaczego warto wspierać Otwarte Klatki?

Otwarte Klatki, według Animal Charity Evaluators, są jedną z czterech najlepszych organizacji walczących o prawa zwierząt na świecie. Obejrzyj film i zobacz, jak łatwo jest pomagać. Twoja darowizna pozwala nam działać jeszcze skuteczniej, m.in. na rzecz zakazu hodowli zwierząt na futra. Dzięki temu w 2020 r. przeprowadzimy jeszcze więcej interwencji, uratujemy jeszcze więcej zwierząt, będziemy lepiej wspierać mieszkańców okolicznych ferm i w końcu doprowadzić do wprowadzenia zakazu.

Tekst: Aleksandra Jodłowska