Dziś startuje nasza kampania zachęcająca do dołączenia do Klubu Otwartych Klatek. Dzięki hojności wyjątkowego darczyńcy, od dziś do 13 lipca, za każdego nowego klubowicza, otrzymamy dodatkowe 30 zł na naszą misję pomocy zwierzętom!

Dołącz do Klubu i pomóż nam zebrać dodatkowe środki

Klub Otwartych Klatek to społeczność osób, które decydują się na regularne, comiesięczne wspieranie zwierząt, kwotą co najmniej 30 zł. To osoby o wyjątkowej empatii, które pragną mieć wpływ na zmianę życia zwierząt hodowlanych na lepsze. Klubowicze rozumieją, że regularne wsparcie jest najszybszą i najskuteczniejszą formą pomocy zwierzętom, ponieważ umożliwia planowanie strategii i efektywne działania organizacji. Dołączając teraz, zdobywasz od naszego darczyńcy dodatkowe 30 zł na pomoc zwierzętom! 

Jeśli natomiast jesteś już Klubowiczem – koniecznie przekaż wieści dalej! Z pewnością w Twoim otoczeniu są osoby podobne do Ciebie, które nie godzą się na niesprawiedliwość względem zwierząt i pragną zmiany na lepsze. Każda nowa osoba w Klubie to dla nas szansa na skuteczniejszą walkę o zwierzęta.

Dlaczego warto być w Klubie Otwartych Klatek

Dołączając do Klubu stajesz się częścią społeczności, która ma realny wpływ na los zwierząt. Występujesz w imieniu naszych mniejszych przyjaciół, którzy rodzą się na fermach przemysłowych i nie mogą się same obronić. Będąc w Klubie dajesz świadectwo swojej wrażliwości i razem z nami walczysz o lepszy los dla zwierząt!

Fot: Andrew Skowron

W jaki sposób działamy?

W ciągu niespełna 7 lat udało nam się osiągnąć bardzo wiele, jednak zwierzęta nadal potrzebują naszej pomocy. Dzięki naszym działaniom największe sieci handlowego w Polsce i Europie wycofują ze sprzedaży jaja z chowu klatkowego (Przeczytaj Raport). Dzięki naszej determinacji z mapy naszego kraju znikają fermy futrzarskie (Przeczytaj artykuł). Będziemy walczyć aż do zamknięcia ostatniej fermy. Propagujemy dietę roślinną, która jest podstawą dla zmiany mentalności i przyzwyczajeń konsumentów. Wspierają nas w tym autorytety i kucharze, jak np. Robert Makłowicz oraz najlepsi kucharze w Polsce, zaangażowani w projekt Chefs for Change. Nasza ciężka praca została doceniona na arenie międzynarodowej. W 2019 znaleźliśmy się w gronie czterech najskuteczniejszych organizacji prozwierzęcych na świecie, otrzymując tytuł Top Charity, jako pierwsza taka organizacja wywodząca się z Polski. Nie ustajemy w swoich staraniach i wciąż walczymy o lepszy los dla zwierząt!

Veganmania Warszawa 2018

Jesteśmy skuteczni i transparentni

Skuteczność Otwartych Klatek, która w ogromnym stopniu opiera się na pracy wolontariuszy, zależy od wsparcia finansowego naszych darczyńców. Zmiana obecnej sytuacji zwierząt hodowanych i zabijanych na fermach to trudny, i długotrwały proces. Wymaga ustanowienia nowego prawa i dbania o jego przestrzeganie, ale też zmiany mentalności społeczeństwa oraz ukształtowanych przez pokolenia nawyków. Dzięki regularnym, comiesięcznym wpłatom, możemy z wyprzedzeniem planować długofalowe działania i tylko w ten sposób mamy szansę osiągnąć cele, do których dążymy. To, w jaki sposób korzystamy ze wsparcia finansowego darczyńców jest w pełni transparentne i dostępne w formie sprawozdań, które co roku publikujemy na naszej stronie. Dzięki temu każda wspierająca nas osoba ma wiedzę, na co i ile pieniędzy wydajemy w Otwartych Klatkach.

Fot: Andrew Skowron

Podejmij decyzję już dziś i dołącz!

Klub Otwartych Klatek to dla nas fundamentalne wsparcie i podstawa do planowania długofalowych działań. Dzięki osobom, które zdecydują się do niego dołączyć teraz, otrzymamy dodatkowo 30 zł wsparcia od anonimowego darczyńcy. Jeśli zatem czytasz ten artykuł i czujesz, że pragniesz być częścią solidarnej społeczności walczącej o prawa zwierząt, dołącz do Klubu Otwartych Klatek.

Bądź razem z nami i tysiącami innych osób, którym zależy na zwierzętach!