Czy wiesz, że możesz wypełnić formularz PIT nie wychodząc z domu i jednocześnie pomóc zwierzętom? To bardzo proste – zobacz nasz film z instrukcją jak wypełnić PIT online i przekaż 1,5 procent podatku na Otwarte Klatki.

1,5% podatku na pomoc zwierzętom

Otwarte Klatki to Organizacja Pożytku Publicznego, co oznacza, że możesz przekazać nam swoje 1,5%. Dzięki Tobie będziemy jeszcze skuteczniej walczyć o świat wolny od cierpienia zwierząt!

PIT online – szybko, łatwo i bezpiecznie

Aby wypełnić PIT online i przekazać 1,5% podatku na Otwarte Klatki skorzystaj z programu PITax.pl. Nasze dane są już tam wpisane – czy pomoc zwierzętom może być prostsza?

URUCHOM ON-LINE

Nie wiesz, czy sobie poradzisz? Spokojnie! Przygotowaliśmy krótką video-instrukcję, która krok po kroku pokaże ci jak rozliczyć się online.
Kliknij tutaj aby zobaczyć video
Jak widzisz to bardzo proste. Ale to nie wszystkie zalety PITax.pl! Wybraliśmy ten program, ponieważ:

  • jest bezpieczny – posiada certyfikat EV SSL używany przez największe światowe banki, a wszystkie przesyłane dane są odpowiednio szyfrowane,
  • gwarantuje poprawność obliczeń – korzysta ze wzorów dostarczonych przez Ministerstwo Finansów, a w trakcie rozliczenia kontroluje poprawność wpisywanych danych – sprawdza, czy są spójne i logiczne,
  • pomaga na każdym kroku – w trakcie wypełniania formularza mamy dostęp do panelu najczęstszych pytań, możemy również zadać bezpośrednie pytanie asystentce lub asystentowi. Ponadto PITax.pl posiada obszerną bazę artykułów.
  • pomaga Ci oszczędzać – zadając proste pytania, program pomaga Ci uzyskać wszystkie należne ulgi, więc zapłacony przez Ciebie podatek będzie możliwie najniższy,
  • używając go możesz pomóc zwierzętom…aż 2 razy! – przede wszystkim pomagasz przekazując swoje 1,5% podatku na rzecz Otwartych Klatek. W równie łatwy sposób możesz przekazać nam dodatkową darowiznę po uzupełnieniu formularza. Wszystko w jednym miejscu!

PRZEKAŻ SWÓJ 1,5% NA POMOC ZWIERZĘTOM