Giving Tuesday (27 listopada) to bardzo duże święto dla organizacji pozarządowych w USA. Z tej okazji Facebook we współpracy z PayPal podwoi wszystkie wpłacone tego dnia darowizny do 7 000 000 dolarów. Oznacza to, że jeśli wpłacisz 10 $ na pewną organizację charytatywną w USA, doda ona 100% do Twojej darowizny, czyli przekażesz dla danej organizacji w tym przypadku 20$.
W naszym imieniu zbiórkę prowadzi Avi Norovitz, z Animal Charity Evaluators: https://lnkd.in/gz7JVyj
7 milionów to spora kwota, ale w zeszłym roku kwota wynosiła 2 000 000 $ i cała akcja skończyła się po 1 min i 26 sekundach.

Co możesz zrobić?

  • Wpłać darowiznę 27 listopada
  • Powiedz o tym znajomym, szczególnie tym z USA
  • Promuj tę zbiórkę pieniędzy, oraz instrukcję jak to zrobić.

Giving Tuesday dla Otwartych Klatek
To wydarzenie rozpoczyna się o 08:00:00 czasu lokalnego 27 listopada, to jest o godzinie 13:00 w Londynie i 14:00 w Warszawie. Zwróć uwagę, że nie ma 100% gwarancji, że darowizny spoza USA zostaną podwojone, ale warto spróbować. W razie potrzeby przestawiamy film instruktażowy, jak szybko i skutecznie przekazać darowiznę w Giving Tuesday.

Dlaczego warto wesprzeć Otwarte Klatki?

Tak opisuje nas organizacja Animal Charity Evaluators:
Otwarte Klatki rozumieją wartość używania podejścia opartego na nauce i dowodach, by zwiększyć swoją skuteczność. Badają wyniki swojej pracy i aktywnie poszukują sposobów na ulepszanie swoich materiałów i strategii działania. Organizacja zademonstrowała wolę i umiejętność, by się ciągle poprawiać, czasami odrzucając mniej skuteczne programy, by skupić się na tych wydajniejszych. Z racji tego, że Otwarte Klatki działają w obszarze świata, w którym hodowla przemysłowa jest relatywnie duża i w którym ruch prozwierzęcy jest relatywnie mały, uważamy, że są organizacją, która może realni wpłynąć na zmianę życia zwierząt hodowlanych. Więcej przeczytacie tu: https://bit.ly/2SavjHX
Spróbujesz podwoić darowizny razem z Facebook i PayPal Giving Fund dla Otwartych Klatek?