Jednoczymy siły w walce o kury! Siedemnaście organizacji prozwierzęcych z całego świata, w tym Otwarte Klatki, spotkało się w Warszawie, aby wspólnie przygotować globalną, spójną strategię działania na rzecz kur niosek. Mieliśmy przyjemność być gospodarzami tego spotkania i wspólnie z innymi aktywistami, jako Open Wing Alliance, działamy na rzecz kur niosek.

Globalnie dla kur niosek
Chcemy działać sprawnie i możliwie jak najszybciej, bo zmiany na rzecz zwierząt muszą nastąpić już teraz. Zjednoczyliśmy nasze siły z największymi i najbardziej skutecznymi organizacjami na rzecz zwierząt, takimi jak: The Humane League, Animal Equality, Mercy for Animals i wieloma innymi, po to aby warunki, w jakich żyją kury nioski uległy znacznej poprawie na całym świecie.

W tej chwili kierujemy swoje postulaty w stronę General Mills – jednego z największych producentów żywności w Stanach Zjednoczonych. Chcemy przekonać tę firmę, aby nie korzystała z jaj pochodzących z chowu klatkowego. Firma General Mills nadal wspiera działalność ferm, na których kury całe życie spędzają w ciasnych, brudnych klatkach. Nie widzą słonca, nie chodzą po trawie, nie dziobią w ziemi, nie wysiadują jaj i nie robią tego wszystkiego, co jest naturalne dla każdej kury.

Pomóż nam!
Powiedz sieci General Mills, żeby przestała korzystać z jaj z chowu klatkowego.

Podpisz petycję