Drodzy kandydaci do Parlamentu Europejskiego,
to, że ochrona zwierząt jest tematem ważnym dla wyborców, jest już w dzisiejszych czasach niepodważalnym faktem. Wyborcy pamiętają, kto z polityków wspiera okrutne praktyki wobec zwierząt, a kto aktywnie działa na rzecz bardziej humanitarnego ich traktowania. Miliony wyborców oczekują, że jako politycy staną Państwo po stronie zwierząt.
kandydaci do Parlamentu Europejskiego
Na dwa miesiące przed wyborami do Parlamentu Europejskiego wspólnie z Eurogroup For Animals oddajemy w Państwa ręce doskonałe narzędzie do tego, żeby pokazać wyborcom swoje przekonania na temat prawnej i instytucjonalnej ochrony zwierząt w Polsce i Europie.
Strona internetowa www.voteforanimals2019.eu daje kandydatom możliwość jasnego określenia swoich planów działań w tych obszarach w przypadku wejścia do Parlamentu, a wyborcom pozwala dowiedzieć się, którzy kandydaci wspierają postulaty wzmacniania ochrony zwierząt w UE.

kandydaci do Parlamentu Europejskiego

Wystawa “Make Fur History” w Europarlamencie odbyła się w 2018 roku dzięki zaangażowaniu polskich europosłów.

Deklaracja, którą znajdą Państwo na tej stronie internetowej, porusza wszystkie najważniejsze zagadnienia ochrony zwierząt, jakie powinny być poruszane na poziomie unijnym. Zapraszam do zapoznania się z nimi, a przede wszystkim do podpisania się pod tą deklaracją. Dzięki temu wyborcy będą mogli zobaczyć, że jako europarlamentarzyści będą Państwo gotowi stanąć po stronie zwierząt.

Obywatele państw Unii Europejskiej oczekują, że politycy będą aktywnie działać w obronie zwierząt. Nie inaczej jest w przypadku polskich wyborców. Złożenie przez Państwa deklaracji na rzecz dobrostanu zwierząt może stać się ważnym elementem Państwa programu wyborczego i wyborcy z pewnością to dostrzegą i docenią.
www.voteforanimals2019.eu
Paweł Rawicki
Stowarzyszenie Otwarte Klatki