Zmiana stylu życia jest wyzwaniem dla większości z nas. Mamy dla Was kilka rad jak najszybciej przejść przez okres przejściowy i stanąć na nogi 😉

Zweganizuj swoje ulubione danie

Zweganizować da się praktycznie każdą potrawę. W Internecie znajdziesz mnóstwo blogów z przepisami. Do tego mamy dla was e-booki, Dobre Dezycje, w których znajdziecie przepisy nawet na tradycyjne polskie dania!

Znajdź swoje nowe ulubione smaki i potrawy

Dla wielu osób przejście na dietę roślinną otwiera drzwi do zupełnie nowego  świata smaków. Spróbuj seitanu, płatków drożdżowych czy komosy ryżowej!

Poznaj innych wegan

W Internecie znajdziesz całą wegańską społeczność! Nie tylko poznasz nowych ludzi, ale możesz też liczyć na pomoc w gotowaniu, komponowaniu diety czy szukaniu wegańskich okazji.

Znajdź roślinne opcje w pobliskich knajpach

Listę miejsc z roślinnymi opcjami możesz znaleźć na stronie RoślinnieJemy.

Nie daj się zaskoczyć!

Idziesz na wesele, imprezę rodzinną? Uprzedź rodzinę, znajomych czy restaurację o swojej diecie. Często można liczyć na inwencję kucharza. Jeśli nie, weź coś do jedzenia ze sobą. Najlepiej dużo… bo pewnie będą Ci wyjadać 😉

Skup się na tym co możesz jeść

W diecie wegańskiej nie chodzi o to czego nie można, ale redukowanie cierpienia zwierząt. Pamiętaj o tym i o tych wszystkich nowych, pysznych rzeczach do jedzenia.

Pobierz wegańską apkę

Nie musisz się zastanawiać, gdzie iść coś zjeść. Pobierz HappyCow i znajdź lokale najbliżej siebie.

Spróbuj diety roślinnej!