Moby – amerykański producent muzyczny, znany ze swojego muzycznego dorobku oraz działalności na rzecz zwierząt, wypuścił niedawno nowy teledysk, będący ważnym głosem w sprawie praw zwierząt.

Teledysk zawiera sceny śledztw przeprowadzonych na fermach przemysłowych przez Mercy For Animals.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=147&v=jtL3Jsl2ieE

Moby od maja jest też członkiem Otwartych Klatek.
Czym jest członkostwo w Otwartych Klatkach?

  • To wyraz wsparcia i docenienia naszych działań. Dzięki temu, że tak wiele osób zostaje członkami i członkiniami, wiemy, że to co robimy, jest ważne.
  • To możliwość budowy naszego stowarzyszenia przez opłacanie składki członkowskiej w wysokości 20zł miesięcznie, która jest głównym źródłem naszego utrzymania. Sami jako aktywiści płacimy składki, żeby móc robić jak najwięcej.
  • To prosta i szybka forma pomocy zwierzętom. Dzięki niewielkim, ale regularnym składkom możemy sprawniej opracowywać budżet naszego stowarzyszenia i uruchamiać nowe kampanie na rzecz zwierząt.
  • To też znalezienie się w doborowym towarzystwie. Nasze stowarzyszenie wspierają wyjątkowe osoby, którym los zwierząt nie jest obojętny. Moby jest sławną osobą, ale tak naprawdę to wszystkim naszym członkom i członkiniom zawdzięczamy nasze sukcesy, które Moby docenił.

Bez was nie było by Otwartych Klatek! Dziękujemy!
Chcesz dołączyć? Przeczytaj: działaj z nami.