Wciąż nie złożyłeś deklaracji podatkowej za 2023 rok? Przeczytaj, dlaczego warto wesprzeć Otwarte Klatki 1,5% podatku w Twojej deklaracji PIT. Pomoc nam jest łatwa – wystarczy wpisać nasz KRS: 0000444120 w odpowiednim polu.

Fot. Andrew Skowron

Fot. Andrew Skowron

Nasze działania są skuteczne

W Otwartych Klatkach duże znaczenie przykładamy do skuteczności podejmowanych działań – zależy nam na tym, by każde wsparcie naszych Darczyńców wykorzystać w możliwie najbardziej racjonalny i efektywny sposób. Właśnie dlatego decydując się na podarowanie Otwartym Klatkom 1,5 procent podatku, w realny sposób przyczyniasz się do walki o poprawę dobrostanu zwierząt oraz ich prawa.

Nasza organizacja skupia setki osób, działających na rzecz zwierząt. Prowadzimy śledztwa, pokazujemy prawdę o cierpieniu zwierząt i walczymy o ich lepszy los. Tylko z Twoim wsparciem będziemy w stanie to osiągać!

PRZEKAŻ SWÓJ 1,5% PODATKU NA POMOC ZWIERZĘTOM

Wsparcie pomaga nam realizować cele

Decydując się na przekazanie Otwartym Klatkom 1,5% podatku w deklaracji PIT, pomagasz nam rozwijać nie tylko wszystkie nasze główne kampanie, ale też codzienną pracę naszych aktywistów i aktywistek. Stajesz się w ten sposób jednym/ą z nas, ponieważ Twoje wsparcie pomaga nam:

  • prowadzić śledztwa oraz ujawniać krzywdę, która jest wyrządzana zwierzętom w takich miejscach jak fermy przemysłowe;
  • kontaktować się z dziennikarzami, politykami, artystami i innymi osobami, które mogą w skuteczny sposób wspierać nas w walce o lepszy los zwierząt;
  • organizować wsparcie prawne i naukowe w zakresie dobrostanu i praw zwierząt;
  • tworzyć materiały informacyjne, takie jak ulotki, broszury czy spoty filmowe;
  • organizować eventy, wydarzenia uliczne, akcje informacyjne, happeningi czy konferencje;
  • robić zdjęcia, filmy, pisać teksty, tworzyć grafiki, które wykorzystujemy do nagłaśniania tematu praw zwierząt;
  • tworzyć silną i efektywną organizację, która dąży do tego, by w możliwie najbardziej rozsądny, merytoryczny i skuteczny sposób reprezentować ruch prozwierzęcy.

Wszystko to pozwoliło naszej organizacji znaleźć się wśród najskuteczniejszych organizacji prozwierzęcych na świecie – według oceny Animal Charity Evaluators!

To Twój wybór!

Bądź częścią zmiany i już teraz podaruj swoje 1,5% PIT na Otwarte Klatki! To proste – wystarczy, że w deklaracji wpiszesz nasz KRS: 0000444120. Twoja darowizna nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. To Ty decydujesz, wybierając organizację bliską Tobie. Brak tego wyboru oznacza, że kwota 1,5% podatku trafi do Skarbu Państwa. Właśnie dlatego Twój wybór ma dla nas duże znaczenie i możesz być pewien, że Twoja darowizna pomoże nam zmieniać los zwierząt na lepsze!

Tekst: Sebastian Dulniawka