Ile razy byliście niezadowoleni z nietrafionego prezentu urodzinowego? Dostaliście kwiaty, skarpetki lub nieciekawą książkę? Teraz możecie zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami i nie wychodząc z domu poprosić znajomych, by z okazji Twoich urodzin pomogli zwierzętom.
Zbiórka na Facebooku to jeden z najszybszych sposobów pomocy zwierzętom. Środki zebrane w ten sposób pozwalają organizacjom takim jak nasza planować przyszłe kampanie i wszelkie działania mające na celu poprawę losu zwierząt. To dzięki Tobie możemy być jeszcze skuteczniejsi.

Przeczytaj także: Jak Leonardo DiCaprio pomaga środowisku i zwierzętom?

Dzięki Tobie grono Twoich znajomych może dowiedzieć się o naszej organizacji i zainteresować się losem zwierząt. Twoi znajomi na pewno poprą Twoje działania. Wykorzystaj to i powiedz im, jak tworzyć świat wolny od cierpienia zwierząt. Zobacz, jak łatwo stworzyć taką zbiórkę.

Jak utworzyć zbiórkę urodzinową na Facebooku?

 • Przygotuj się: kliknij tutaj i przejdź do tworzenia Twojej zbiórki.
 • Wyznacz cel: odpowiednio opisany cel motywuje ludzi. Określ kwotę – możesz dodać do swojego wieku jedno zero. Przypuśćmy, że masz 29 lat – ustaw cel zbiórki na 290 złotych. Pamiętaj, że każda złotówka, którą zbierzesz, ma wpływ na poprawę losu zwierząt.
 • Bądź kreatywna/y: wybierz odpowiednie zdjęcie do zbiórki i stwórz swój osobisty opis. Napisz, dlaczego zbierasz pieniądze dla zwierząt z okazji swoich urodzin.
 • Nagłośnij zbiórkę: udostępnij ją znajomym przed i w trakcie urodzin, by wiedzieli, jak dać Ci najlepszy prezent w tym roku.
 • Świętuj: nie zapomnij o świetnej zabawie i pamiętaj, aby podziękować swoim znajomym za pomoc w zmienianiu świata na lepszy.

Dokładną instrukcję, możecie zobaczyć w naszym filmie. To proste!

Dlaczego warto tworzyć zbiórki pieniędzy na Facebooku dla Otwartych Klatek?

To jeden z najszybszych sposobów tworzenia lepszego świata dla zwierząt

  • Możesz zaangażować w zmianę sytuacji zwierząt swoich znajomych, jednocześnie edukując ich o warunkach życia w hodowli
  • Wspierasz organizację, która dostała tytuł Standout Charity (zostaliśmy uznani za jedną z najlepszych organizacji na świecie pomagających zwierzętom), zaświadczający o naszym efektywnym działaniu i szybkim rozwoju. Dzięki temu wiesz, że pieniądze Twoich znajomych będą wykorzystane do poprawy losu najbardziej potrzebujących zwierząt
  • Dzięki zbiórkom na Facebooku każdy z nas może poczuć się jak Leonardo Di Caprio, Jane Goodall czy Moby i realnie wpłynąć na sytuację cierpiących zwierząt.

Zbiórki na Facebooku to wspaniały pomysł, by zostać naszym wirtualnym fundraiserem. Działając tylko online, w szybki sposób możesz wspierać działania Otwartych Klatek. Nie musi być to zbiórka urodzinowa – może być to zbiórka wspierająca nasze działania, zbiórka na uratowane przez nas lisy czy na dalsze interwencje. Ale to nie wszystko! Chcesz wiedzieć, jak jeszcze możesz pomóc?
Zobacz nasze wpisy na blogu: