Czy chcesz pracować zdalnie i działać na rzecz zwierząt na pełen etat? Czy chcesz, by Twoja praca przyczyniała się do rozwoju roślinnego sektora branży spożywczej? Jeśli na te pytania odpowiadasz twierdząco, to idealnie się składa, ponieważ trwa rekrutacja do kampanii Roślinniejemy. Szukamy osób na stanowisko: Specjalisty/tki ds. Zarządzania Projektami, oraz Specjalisty/tki ds. Komunikacji.

Rekrutacja RoślinnieJemy — pracuj – pracuj z misją!

Ponownie poszerzamy zespół RoślinnieJemy! Rusza rekrutacja na dwa stanowiska: specjalisty/-ki ds. komunikacji i specjalisty/-ki ds. zarządzania projektami. Osoby, które dołączą do naszego zespołu, wesprą nasze działania na rzecz transformacji systemu żywnościowego i stopniowego odchodzenia od wykorzystania produktów pochodzenia zwierzęcego w przemyśle spożywczym.  Szukamy dwóch osób, które łączy przede wszystkim poczucie sprawczości i misji, jaką jest gotowość do kreowania bardziej sprawiedliwego systemu produkcji żywności. W kampanii RoślinnieJemy skupiamy się na przedsięwzięciach, których efektem jest zwiększenie udziału produktów roślinnych w rynku spożywczym i uczynienie ich powszechnie dostępnymi, przy jednoczesnym zmniejszeniu wykorzystania produktów i składników pochodzenia zwierzęcego. Dążąc do trwałych, systemowych zmian w szeroko pojętej branży spożywczej coraz częściej podejmujemy działania skierowane na instytucje i podmioty publiczne. Nowe osoby w naszym zespole pomogą nam rozwijać także ten obszar naszej strategii. Rekrutacja na obydwa stanowiska trwa.

Rekrutacja Roślinniejemy

Co Otwarte Klatki zyskują dzięki Twojej pracy? – Specjalista/tka ds. Komunikacji

Pracując na stanowisku Specjalisty/tki ds. Komunikacji zadbasz o to, by informacje na temat działań i inicjatyw podejmowanych przez RoślinnieJemy docierały do odpowiednich grup odbiorców zarówno w wymiarze biznesowym, politycznym, jak i konsumenckim, a sposób ich komunikacji był angażujący. Kluczowa dla tego stanowiska jest umiejętność budowania przekonującej narracji w obszarze komunikacji z interesariuszami w szeroko pojętej branży spożywczej. 

Wśród obowiązków specjalisty/-ki ds. komunikacji będzie tworzenie strategii komunikacyjnych wokół działań RoślinnieJemy oraz codzienne prowadzenie komunikacji zarówno w mediach społecznościowych, jak i mediach tradycyjnych. Twoją rolą na tym stanowisku będzie również wspieranie budowania marek osobistych osób zaangażowanych w zespół RoślinnieJemy.

Co Otwarte Klatki zyskują dzięki Twojej pracy? – Specjalista/tka ds. Zarządzania Projektami

W zespole RoślinnieJemy od dłuższego czasu mamy w swoim portfolio szereg projektów i działań, które wydarzają się cyklicznie, takich jak konferencja Plant-Powered Perspectives czy plebiscyty na Roślinny Produkt Roku. Do tego, regularnie wchodzimy we współpracę przy okazji wydarzeń (lub innych przedsięwzięć) organizowanych przez inne podmioty z branży. Jednocześnie przygotowujemy publikacje eksperckie, zlecamy badania i raporty, które pomagają nam dotrzeć do odbiorców związanych z branżą spożywczą.

Jako specjalista/-ka ds. zarządzania projektami, czyli potocznie zwany project manager, wesprzesz zespół RoślinnieJemy w koordynacji, jak i realizacji obecnych i nowych projektów, a dzięki Twojej pracy będziemy mogli działać sprawniej. We współpracy z naszym zespołem eventowym będziesz planować i realizować wydarzenia, zajmiesz się koordynacją publikacji raportów i badań, a także zadbasz o relacje z naszymi partnerami, z którymi wspólnie realizujemy cele strategiczne RoślinnieJemy. Będziesz też pracować przy wdrażaniu zupełnie nowych projekty w ramach kampanii RoślinnieJemy. 

Na tym stanowisku odnajdziesz się znakomiecie jeśli cechuje Cię proaktywność oraz posiadasz zdolności związane z zarządzaniem projektami i koordynacją pracy zespołów. Docenimy Twoją umiejętność i gotowość do prowadzenia dokumentacji projektowej. Przydatne będą też zdolności związane związane z organizowaniem wydarzeń – zarówno koncepcyjnie, jak i w zakresie ich realizacji.

Rekrutacja Roślinniejemy


Praca w Otwartych Klatkach – co zyskujesz?

  • Misję — celem działania RoślinnieJemy jest bardziej sprawiedliwy system żywności, czyli taki, który bazuje na innowacyjnych surowcach i metodach produkcji oraz jest wolny od cierpienia zwierząt.
  • Możliwość pracy nad demokratyzowaniem dostępu do roślinnego jedzenia poprzez współpracę z największymi producentami żywności, sieciami handlowymi i restauracyjnymi.
  • Wpływ na rozwój nowych kierunków działalności RoślinnieJemy — nowe obszary pracy z biznesem, wspieranie innowacji, współpraca ze środowiskiem akademickim czy instytucjami publicznymi.
  • Czas – dzięki możliwości pełnoetatowego zatrudnienia możesz pracować, by zmieniać system żywnościowy nie tylko działając aktywistycznie w swoim wolnym czasie.
  • Wysoką elastyczność — pracujesz zdalnie, z domu i samodzielnie rozliczasz się ze swojego czasu i obowiązków.
  • Zaufanie i autonomię — masz dużą dowolność w działaniu, ponieważ bierzesz na siebie odpowiedzialność za organizację — ufamy, że zatrudnione osoby będą robić to, co dla niej najlepsze. Pracując w RoślinnieJemy doświadczysz wolności i niezależności w podejmowaniu decyzji.
  • Transparentność i szczerą kulturę pracy — masz wgląd w pracę oraz decyzje innych, tak samo, jak osoby budujące organizację mają wgląd w twoją pracę. Będziesz otwarcie wyrażać swoje zdanie i w ten sposób wpływać na to, jaką organizacją jesteśmy.
  • Wiedzę i możliwości rozwoju — pracujesz z ludźmi, którzy od lat są skupieni na kształtowaniu zmian w branży spożywczej. Do 10 godzin pracy miesięcznie przeznaczamy na samorozwój — rozwijasz się w istotnych dla siebie i swojej kariery kierunkach.
  • Przejrzyście ustalone wynagrodzenie — otrzymasz wynagrodzenie za swój aktywizm. Gwarantujemy umowę o pracę. Nasze stawki nie są negocjowalne. Nasz model wynagrodzeń oparty jest na transparentnym algorytmie według następujących zasad: Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem minimum 6 385,24 zł brutto (podstawa wynagrodzenia). Podstawa wynagrodzenia może się zmienić ze względu na twoje dotychczasowe doświadczenie związane ze stanowiskiem oraz aktywizm (+3% za każdy rok). Przykładowo osoba posiadająca 3 lata doświadczenia będzie zarabiać 6951,91 zł brutto, a osoba z 10-letnim doświadczeniem otrzyma wynagrodzenie 8300,81 zł brutto. Wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem pracy. Więcej o wynagrodzeniu przeczytasz tu.

Przeczytaj więcej w naszych ofertach pracy podlinkowanych poniżej!

Rekrutacja trwa! Zgłoszenia przyjmujemy do 10.03.2024 23:59 CET.