Chcesz działać na rzecz zwierząt na pełen etat? To idealnie się składa, bo właśnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Specjalista/ka ds. People Operations!

Specjalista/ka ds. People Operations

Dzięki pracy na tym stanowisku pomożesz nam w budowaniu procesów organizacji związanych z zarządzaniem ludźmi. Twoja praca będzie skupiona na wewnętrznym życiu organizacji. Będziesz odpowiedzialny/a za to, byśmy jako organizacja mieli jak najbardziej kompetentnych, oddanych i pracowitych aktywistów/ki — w dużej mierze są to osoby niezatrudnione działające w grupach lokalnych. Ponadto, dzięki Twojej pracy będziemy sprawniej prowadzić procesy rekrutacyjne. Będziesz odpowiadać za to, by osoby, które dołączają do Otwartych Klatek, były poprawnie wdrożone, znały wartości organizacji oraz dysponowały wiedzą o naszym działaniu, kulturze pracy i strukturze organizacji. W Twoich rękach będzie upewnienie się, że nowe osoby w organizacji czują się zaopiekowane. Będziesz także zajmować się rozwiązywaniem konfliktów interpersonalnych w obiektywny i sprawiedliwy sposób. Oznacza to także podziękowanie za współpracę osobom, których z jakichś powodów nie powinno być w organizacji.

Pozwoli nam to na szybsze i płynniejsze działania w Otwartych Klatkach. To z kolei przełoży się na silną organizację, która będzie nieustępliwie dążyć do celu i dostarczać naszym aktywistom odpowiednich narzędzi do walki o zwierzęta.

Co więcej, pomożesz nam stworzyć i utrzymać silną kulturę organizacyjną opartą na efektywności, autonomii i krytycznym myśleniu.

Co zyskujesz, pracując w Otwartych Klatkach?

 • Pracę z misją — pomagasz budować lepszy świat dla zwierząt.
 • Czas — masz mniej ograniczeń czasowych działając dla zwierząt na pełen etat w porównaniu z działaniem w swoim wolnym czasie.
 • Wysoką elastyczność — pracujesz zdalnie, z domu i samodzielnie rozliczasz się ze swojego czasu i obowiązków.
 • Zaufanie — zatrudniając osoby dajemy im dużą dowolność i odpowiedzialność za organizację, ufając, że zrobią to, co najlepsze dla organizacji
 • Autonomię — doświadczysz wolności i niezależności w podejmowaniu decyzji.
 • Transparentność — masz wgląd w pracę oraz decyzje innych, tak samo, jak osoby budujące organizację mają wgląd w twoją pracę.
 • Szczerą kulturę pracy — będziesz wiedzieć, co robią twoi koledzy i co tak naprawdę myślą.
 • Wiedzę — poznasz i otrzymasz wsparcie od osób, które od wielu lat walczą o zwierzęta.
 • Możliwość rozwoju — będziesz się uczyć każdego dnia i będziemy zachęcać Cię do testowania swoich umiejętności.
 • Zdolność do wpływania na organizację — zależy nam, by ludzie otwarcie wyrażali swoje zdanie i w ten sposób wpływali na to, jaką organizacją jesteśmy.
 • Śmiech — aktywizm może być czasami przytłaczający, dlatego uważamy, że posiadanie luźnej atmosfery jest kluczem do zrównoważenia tego.
 • Przejrzyście ustalone wynagrodzenie — otrzymasz wynagrodzenie za swój aktywizm. Gwarantujemy umowę o pracę. Nasze stawki nie są negocjowalne. Nasz model wynagrodzeń oparty jest na transparentnym algorytmie.

Nie wahaj się! Wyślij formularz zgłoszeniowy już teraz!

Zgłoszenia przyjmujemy do 18.09.2022 23:59 CET.