Z Warszawy dostaliśmy nie jedną, ale aż 3 dobre wieści! Nasza kampania dotarła w ostatnim czasie do następujących miejsc: Eksperyment, Moko-tuff oraz do wszystkich czterech miejscówek Groole w stolicy.
Każde z miejsc podeszło do zadania wprowadzenia wege opcji do swoich kart menu we własnym stylu i zaskoczyło nas rozmaitością roślinnych dań.

Eksperyment

na fast-foodowo: trzy rodzaje roślinnych burgerów z wegańskim serem (polecamy z suszonych pomidorów!), tortilla z warzywami, tofu i sosem paprykowym, a w każdy piątek wegański lunch.

Moko-tuff

urozmaicił kartę dań w sposób niebanalny. Doszły m.in. zupa z pieczonych pomidorów z pesto jarmużowym i grzankami, sałatka z jarmużu, tofu i chipsami z pasternaku, pęczotto buraczkowo-jabłkowe z grillowanymi karczochami, codziennie inne wegańskie ciasto…i to nie wszystko, ale dowiedzcie się sami!

Groole

stworzyły nowe nadzienia do ziemniaków, takie jak: ostra papryka z tabasco, pesto z oliwek, hummus, pasta z groszku, a w każdy wtorek pojawia się jedno wyjątkowe wegańskie nadzienie. Codziennie możecie tam także skosztować w 100% roślinnej zupy.
Niech moc będzie z Wami!

Tekst: Katarzyna Sienkiewicz