Nadszedł wyjątkowy moment! Otwarte Klatki obchodzą swoje 5 urodziny. W ciągu tych lat z Waszym wsparciem ciężko pracowaliśmy, aby zmienić na lepsze los zwierząt. Aby to uczcić, organizujemy I Galę Dobroczynną Działamy dla zmiany, na którą serdecznie zapraszamy. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na nasze cele statutowe.
Gala odbędzie się 10 lutego 2018 w Służewskim Domu Kultury na warszawskim Mokotowie. Ten uroczysty wieczór będzie nie tylko okazją do podziękowania osobom, które wspierały nas przez ostatnie lata, ale również do wspólnego spojrzenia w przyszłość na czekające na nas możliwości. Wyjątkową atrakcją będzie spotkanie VIP, podczas którego w kameralnej atmosferze będziecie mogli porozmawiać o przyszłości naszych działań dla zwierząt z prezeską Otwartych Klatek Dobrosławą Gogłozą, przedstawicielami zarządu organizacji, a także ze wszystkimi prelegentami, degustując przekąski z najlepszych restauracji w Warszawie (liczba biletów VIP jest limitowana).

KUP BILET

Program Gali

Gala będzie miejscem spotkań ludzi takich jak Ty, którzy dbają o zwierzęta jednocześnie chcąc pomóc im w najlepszy możliwy sposób. Czeka nas wspólna celebracja sukcesów przy muzyce na żywo oraz networking przy lampce dobrego wina i przekąskach. Wieczór uświetnią wystąpienia działaczy prozwierzęcych o Otwartych Klatkach oraz efektywnym altruizmie. Na scenie pojawi się prezeska Stowarzyszenia – Dobrosława Gogłoza, Orestes znany z kanału Everyday Hero oraz Karolina Sarek i Michał Trzęsimiecha – współzałożyciele Fundacji Efektywny Altruizm. Dodatkowo podczas Gali odbędzie się cicha aukcja charytatywna, z której cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc zwierzętom.

WIĘCEJ INFORMACJI 

Nasi partnerzy

Głównym partnerem wydarzenia jest Służewski Dom Kultury, w którego nowoczesnej przestrzeni spotkamy się na Gali. To wyjątkowy obiekt, który przyciąga nie tylko bogatą ofertą kulturalną, artystyczną i edukacyjną. Kluczową rolę odgrywa tu bowiem ekologia i troska o otaczającą nas naturę. Na terenie SDK znajdują się m. in. stanowiska lęgowe i budki dla ptaków, dwupiętrowy domek dla wolnożyjących kotów oraz zagroda z trzema kozami. Architektura Służewskiego Domu Kultury łącząca tradycję i nowoczesność zdobyła uznanie ekspertów, którzy przyznali mu Nagrodę Architektoniczną POLITYKI 2013.

Pierwszym sponsorem głównym jest MSKPUMiędzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru, najbardziej rozpoznawalna marka edukacyjna w polskim środowisku branżowym. MSKPU jest nie tylko wiodącą szkołą mody w Polsce, ale przede wszystkim jedyną placówką, która posiada zapisy statutowe o niestosowaniu futer ani skór naturalnych w kolekcjach absolwentów. Wykłady oraz projekty edukacyjne MSKPU dla przyszłych projektantów oraz kostiumografów obejmują etykę w modzie, w tym zagadnienia związane z ochroną praw zwierząt.
Drugim sponsorem głównym jest restauracja Leonardo Verde – pierwsze w Polsce miejsce, które łączy zamiłowanie do włoskiej oraz w pełni roślinnej kuchni. Poza regularną ofertą, restauracja proponuje zmieniające się, niezwykle ciekawe menu sezonowe. Ponadto, Leonardo Verde wyróżnia się wyjątkowym na warszawskiej scenie gastronomicznej barem: wszystkie drinki przygotowywane są na bazie szerokiej gamy alkoholi oraz świeżych owoców i warzyw, bez dodatku cukru, syropów i słodzików.
Nadzwyczajne przekąski typu finger food dla wszystkich gości zapewnią również restauracje Edamame Vegan Sushi oraz Krowarzywa, a o słodkości podczas Gali zadba catering Rurki z Kremem
Świętuj z nami i kup bilet już teraz! Razem możemy jeszcze lepiej działać dla zwierząt!

fot. Ela Radzikowska