Za każdym razem, gdy wspierasz działania Otwartych Klatek, przyczyniasz się do zmiany świata na lepsze. Każde Twoje wsparcie to cegiełka, która współtworzy lepszy świat dla zwierząt.

Każdego dnia Twoja pomoc ma ogromną moc, a do końca grudnia możesz ją dodatkowo powiększyć!

Zdobądź dodatkowe 100 zł na pomoc zwierzętom!

Zacznij nas wspierać comiesięczną darowizną w wysokości min. 30 zł w grudniu, a nasz darczyńca dołoży 100 zł do Twojej pierwszej wpłaty. To znaczy, że Twoje 30 zł jest w tym miesiącu warte aż 130 zł!

Grudzień to najlepszy moment, aby zacząć wspierać Otwarte Klatki comiesięczną darowizną. Jednak pośpiesz się – bonusowe 100 zł dla zwierząt zdobędzie tylko pierwsze 200 osób.

Zwiększ moc swojego wsparcia!
Kliknij link i zostań stałym darczyńcą w grudniu:

www.pomoc-ma-moc.pl

Jaką moc ma Twoja pomoc?

Zostając stałym darczyńcą, dołączasz do wyjątkowego grona osób, które każdego dnia zmieniają los zwierząt.

Twoja pomoc ma moc:

  • odesłania futra do historii nagrania z komory gazowej na fermie norek, które ostatnio opublikowaliśmy po raz kolejny, dobitnie pokazały okrucieństwo przemysłu futrzarskiego. Nie zgadzamy się, by zwierzęta całe życie spędzały w ciasnych klatkach i umierały w męczarniach, aby ktoś obdarł je ze skóry dla chęci zysku. Wiemy, że Ty również nie zgadzasz się na to okrucieństwo – zostając stałym darczyńcą, każdego dnia będziesz walczyć o zmianę, każdego dnia będziesz aktywnie pokazywać, że nie ma Twojej zgody na okrucieństwo. Razem odeślemy futro do historii!
  • uwolnienia kur od klatek – ogromny ścisk, brak dostępu do słońca i świeżego powietrza, wycieńczenie organizmu – to codzienność kur znoszących jajka “trójki”. W ramach kampanii “Jak One To Znoszą?” pokazujemy społeczeństwu realia hodowli klatkowej kur, a także współpracujemy z firmami, zachęcając je do rezygnacji ze wspierania okrutnych praktyk. Ty możesz stać się częścią tej zmiany – dzięki Twojemu wsparciu będziemy kontynuować nasze działania na rzecz kur!
  • zatrzymania produkcji foie gras – karmienie kaczek i gęsi siłą przez rurę wciskaną im do gardła – tak powstaje kulinarny rarytas. Mimo że produkcja foie gras jest w Polsce zakazana, na sklepowych półkach i w restauracjach nadal można dostać ten produkt. Najwyższy czas z tym skończyć. Chcemy przekonać sklepy i restauracje, by wycofały ze swojej oferty ten produkt, okupiony ogromnym cierpieniem zwierząt. Aby to osiągnąć, potrzebujemy Twojego wsparcia.
  • zatrzymania cierpienia zwierząt w transportach – długie godziny spędzone bez dostępu do wody i pożywienia, wycieńczenie, ścisk i rany. To warunki, w jakich transportowane są zwierzęta. Możemy to zatrzymać z pomocą takich osób jak Ty!

Będąc stałym darczyńcą Otwartych Klatek, każdego dnia przyczyniasz się do zmiany świata na lepsze. Codziennie możesz być dumna/y, wiedząc, jak wiele zmieniasz w życiu zwierząt. Każdy sukces, każde uratowane zwierzę, każda pozytywna zmiana to Twoja zasługa. Tak wielką moc ma Twoja pomoc. Czy zdecydujesz się ją wykorzystać?

Zostań stałym darczyńcą w grudniu!

Grudzień to szczególny czas w roku – pełen rodzinnego ciepła i dobra. Być może jesteś jedną z osób, które każdego roku w wigilijny wieczór bacznie obserwują zwierzęta, czekając, aż przemówią ludzkim głosem. W tym roku nie czekaj, aż zwierzęta same poproszą Cię o pomoc. Zacznij działać i stań się ich głosem.

Bądź głosem w obronie zwierząt – zostań stałym darczyńcą!
Kliknij link, aby wykorzystać swoją moc:

www.pomoc-ma-moc.pl

Dołącz do stałych darczyńców z kwotą min. 30 zł jeszcze w tym roku, a zdobędziesz dodatkowe 100 zł na pomoc zwierzętom! Pospiesz się – bonus otrzymamy tylko za pierwsze 200 osób.