Na stronie internetowej magazynu Slowly Veggie znajdziecie Wege Mapę Polski. Dzięki niej dowiecie się, które restauracje w danym mieście serwują roślinne dania. Szukając nowych miejsc, planując spotkanie lub wybierając się na wycieczkę – zajrzyjcie na stronę SlowlyVeggie.pl i sprawdźcie, gdzie warto się wybrać.

Co to jest Wege Mapa Polski?

Wege Mapa Polski to baza wegańskich i wegetariańskich restauracji oraz tych, które biorą udział w kampanii RoślinnieJemy  i proponują wegańskie opcje w menu. To wygodny sposób dla tych, którzy lubią jadać na mieście i szukają nowych smaków. To pomocna strona także dla osób, które często podróżują i szukają roślinnej alternatywy w menu restauracji. Dzięki tej mapie odkryjecie nowe miejsca, które pobudzą Wasze kubki smakowe i, w których spędzicie miło czas. Wege Mapa zawiera wszystkie wszystkie niezbędne informacje na temat restauracji, a także jest połączona z Google Maps, dzięki czemu łatwo znajdziecie wybrany lokal.

Mobilna Wege Mapa Polski

Z Wege Mapy Polski możecie korzystać zarówno w domu, jak i w podróży. W autobusie, pociągu lub tramwaju – przy pomocy smartfona szybko znajdziesz miejsce, gdzie zjesz roślinnie. Wystarczy włączyć przeglądarkę i wykonać 4 proste kroki.

  1. Wejdź na slowlyveggie.pl/restauracje.html
  2. Wybierz miasto, w którym szukasz restauracji
  3. Wybierz profil restauracji: vege-friendly, wegetariańskie lub wegańskie
  4. Przeglądaj restauracje odpowiadające twoim wymaganiom i wybierz tę, która najbardziej cię interesuje.