Dzięki wsparciu finansowemu jesteśmy w stanie działać na rzecz poprawy dobrostanu zwierząt hodowlanych w Polsce. Najczęstszym sposobem wsparcia jest darowizna pieniężna, jednak istnieją inne sposoby przekazania darowizny na rzecz Otwartych Klatek.


fanimani logo Dzięki nawiązaniu współpracy z Fundacją FaniMani każdy z nas może wesprzeć OK przy okazji robienia zakupów internetowych. Co ważne, nie musimy dopłacać ani grosza do kwoty, którą planujemy wydać.
Jak to działa?
Rejestrujemy się, najlepiej przez link referencyjny: fanimani.pl.
Wchodzimy na: fanimani.pl/otwarte-klatki i klikamy w przycisk „wspieraj nas”.

Teraz możemy wejść w wyszukiwarkę na stronie i znaleźć interesujący nas sklep internetowy, do którego przechodzimy przez link na FaniMani.pl. System rejestruje każde nasze przejście oraz kwotę, na jaką dokonaliśmy zakupu. Sklepy podzielone są również na kategorie, aby ułatwić szukanie.
Można również zainstalować przypominajkę, która ułatwia znajdowanie w Google sklepów, które współpracują z fanimani.pl:

Przypominajka zawsze wyskakuje, gdy samodzielnie wchodzimy na stronę internetową sklepu i przekierowuje na stronę fanimani.pl, jeśli zapomnieliśmy o możliwości przekazania darowizny.

Dodatkowo za instalację przypominajki nasze stowarzyszenie otrzymuje 1 złoty od fanimani.pl. Warto też zapraszać znajomych. Za każdą zarejestrowaną osobę, która zrobi zakupy przez witrynę, dodatkowo leci 5 zł na konto Otwartych Klatek. Dlatego ważne dla nas jest, aby każdy kto się rejestruje, skorzystał z naszego linku referencyjnego.
Na koniec kilka sklepów i firm współpracujących z fanimani.pl:
– aliexpress – darowizna 3,5% wartości zakupów
– avans – darowizna 12,5 zł za zrealizowane zamówienie
– booking.com – darowizna 1,8-3,5% za złożone zamówienie
– link4 – darowizna 8 zł za zweryfikowany wniosek
– matras – darowizna 1,62-2,98% wartości zakupów
– woblink – darowizna 4,5% wartości zakupów
– Virgin mobile – darowizna 10 zł za zakup pakietu
– zooplus.pl – darowizna 2% wartości zakupów
Jest w czym wybierać!