Działaj.
Bądź częścią zmiany.

Nasze działania zależą od Twojego wsparcia.
Pomóż nam zmienić sytuację zwierząt.

Chcesz nas wesprzeć dużą darowizną i razem z nami budować Otwarte Klatki?

Dołącz do klubu Działamy dla Zmiany.

Dołącz do klubu już teraz!

Jak jeszcze możesz pomóc?

Przekaż 1% podatku

Pobierz darmowy program do rozliczania PIT lub wypełnij go online

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, dlatego możesz przekazać nam 1% swojego podatku, który zasili nasze działania dla zwierząt.

Dowiedz się więcej →

Zrób benefit

Zorganizuj wydarzenie, żeby pomagać zwierzętom

Organizacja wydarzenia lub imprezy benefitu jest świetnym sposobem na promowanie postawy szacunku wobec zwierząt przy jednoczesnym zbieraniu funduszy koniecznych do prowadzenia działalności na rzecz zwierząt. Przy odrobinie pomysłowości, prawie wszędzie da się coś zorganizować. Możliwości jest wiele: szkoły, uniwersytety, kawiarnie, świetlice, restauracje czy sale koncertowe.

Dokumentuj

Pomóż nam ukazać prawdziwy obraz chowu zwierząt w Polsce

Jeśli widzisz w swoim otoczeniu przypadek okrucieństwa wobec zwierząt, nie pozostań obojętny. Postaraj się udokumentować to co widzisz i prześlij nam taki film czy zdjęcia. Misją naszego stowarzyszenia jest przedstawianie rzeczywistych warunków na fermach przemysłowych w Polsce – w tym celu chcemy publikować materiały audiowizualne pochodzące z tego typu miejsc.

Jedz ze współczuciem

Ogranicz spożywanie mięsa, jajek i mleka

Na diecie roślinnej możesz uratować około 30 zwierząt rocznie. Po dziesięciu latach już około 300. A ile uda Ci się uratować do końca życia? Nawet jeśli nie przejdziesz na weganizm, ograniczając spożycia mięsa, jajek i mleka możesz uwolnić wiele zwierząt od cierpienia.

Zajrzyj na stronę naszej kampanii Weganizm Teraz!, aby dowiedzieć się, jak w łatwy sposób wprowadzać więcej roślinnych posiłków do swojej diety.

Dowiedz się więcej →

Obserwuj nas

Dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dowiedz się jako pierwszy(a) o nadchodzących wydarzeniach, które planujemy w Twojej okolicy.

Zmiana nie przychodzi tak po prostu. Ktoś zawsze sprawia, że przychodzi. Czy Ty chcesz być tą osobą? — Rick Falkvinge

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do grupy osób, którym zależy
na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.