Chcesz pomóc? To nic trudnego!

Pomagać można na wiele sposobów.
Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Najczęściej wybierane formy wsparcia

Darowizny

Każda wpłata ma ogromne znaczenie. To dzięki darowiznom możemy działać i skutecznie pomagać. Każda złotówka ma znaczenie! Dołóż swoją cegiełkę do budowy lepszego świata dla zwierząt.

Klub OK

Przekazując min. 30 zł darowizny miesięcznie, stajesz się częścią wyjątkowej społeczności, która każdego dnia zmienia świat dla zwierząt – Klubu Otwartych Klatek. Jest z nami już ponad 1500 osób!

1.5% podatku

Otwarte Klatki są Organizacją Pożytku Publicznego. To znaczy, że każdego roku, rozliczając podatki, możesz przekazać nam swój 1,5%. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom!

Jak jeszcze możesz pomóc?

Dobre Dary

Spraw przyjemność bliskiej osobie i jednocześnie pomóż zwierzętom, wysyłając charytatywną e-kartkę. To bardzo proste – na stronie wybierz kartkę, kwotę i cel darowizny oraz spersonalizuj wiadomość. My wyślemy e-kartkę do wybranej przez Ciebie osoby.

Otwarte Klatki Sklep

Koszulki, maseczki, torby, kalendarze i wiele więcej. W naszym sklepie znajdziesz produkty, które pomogą Ci wyrazić Twoją miłość do zwierząt. Co najważniejsze, cały dochód ze sprzedaży wspiera nasze działania.

Revolut

Korzystasz z Revoluta? To świetnie! Używając aplikacji, masz możliwość przekazania jednorazowej darowizny, ustalenia comiesięcznej kwoty lub przeznaczenie „końcówek” z każdej swojej płatności dla zwierząt! Bez dodatkowych opłat.

FaniMani

Robisz zakupy w internecie? Możesz przy okazji pomóc zwierzętom! Zainstaluj wtyczkę FaniMani w przeglądarce, aby procent z Twoich zakupów został przekazany na Otwarte Klatki. Nie zapłacisz nic więcej – to sklep przekaże darowiznę.

Allegro

Kupuj, sprzedawaj, pomagaj! Możesz przekazać dowolny przedmiot na charytatywną licytację, a także wesprzeć licytując na aukcji na naszym Allegro. To niesamowita okazja do zakupu unikalnych pamiątek, z których cały zysk wspiera zwierzęta!

Obrońcy Zwierząt

To wyjątkowa społeczność, która działa online – zachęca firmy i polityków do wprowadzenia dobrych dla zwierząt zmian. Ty również możesz zostać Obrońcą Zwierząt! Wystarczy kilka minut w tygodniu i połączenie z Internetem.

Zakupy u partnerów

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent, chcesz uzupełnić zapasy w kuchni, a może kupujesz ekologiczne kosmetyki? Zrób zakupy w sklepie, który wspiera Otwarte Klatki i dołóż swoją cegiełkę do pomocy!

Puszki

Nasze puszki charytatywne możesz spotkać na wydarzeniach lokalnych, w sklepach i różnych miejscach usługowych na obszarze całej Polski. Możesz ją również postawić w swoim miejscu pracy.

Ostatnia wola

Zadbaj o to, aby Twoje przekonania i walka o dobro zwierząt trwały wiecznie. Jeśli los zwierząt hodowlanych jest dla Ciebie istotny i chcesz razem z nami tworzyć świat wolny od ich cierpienia, nadaj swojej ostatniej woli niesamowitą moc.

Ślub

Zbliża się Wasz wielki dzień? Jeżeli ważny jest dla Was los zwierząt, możecie wesprzeć je zbiórką podczas ślubu: wystarczy poprosić, aby goście nie kupowali wina ani kwiatów, a dorzucili do puszki przysłowiową cegiełkę na szczytny cel.

Benevity

Zaangażuj swoich współpracowników w ideę charytatywnego działania. Poprzez działania wolontariackie w Benevity masz możliwość zdobywania środków dla Otwartych Klatek. Włącz w to całą swoją firmę!

PayRoll

PayRoll umożliwia pracownikom wspieranie ważnych dla nich inicjatyw. Możesz przekazywać „końcówki” swojego wynagrodzenia na wybraną organizację. Zaangażuj swojego pracodawcę i wspólnie zacznijcie pomagać!

Ubrania do oddania

Ubrania nie mieszczą Ci się w szafie i nie masz pomysłu, co z nimi zrobić? Możesz spakować je w karton i przekazać na szczytny cel. Wybierając naszą kampanię w Ubrania do oddania, zysk z Twoich ubrań wspiera zwierzęta.

Masz pytania lub inny pomysł? Napisz do nas:

Aleksandra Knotz

Specjalistka ds. Rozwoju

aleksandra.knotz@otwarteklatki.pl

tel:+48 661 063 001

Stowarzyszenie Otwarte Klatki

ul. Grottgera 16/1, 60-758 Poznań

KRS: 0000444120