Działamy dla zmiany

Klub darczyńców Otwartych Klatek

“Działamy dla zmiany” to społeczność skupiająca osoby, które przekazały na naszą działalność ponad 5000 złotych w ciągu jednego roku.

To duża kwota, dlatego w zamian za jej przekazanie nie otrzymasz od nas długopisu, notatnika, czy kalendarza, ale możliwość wspólnego działania na rzecz świata wolnego od cierpienia zwierząt.

Otrzymane od Ciebie środki inwestujemy w śledztwa na fermach przemysłowych, głośne kampanie medialne i akcje mające na celu zmianę prawa w Polsce oraz zmianę polityk wielkich firm w zakresie dobrostanu zwierząt.

Regularnie publikujemy rozliczenia budżetu i szczegółowe sprawozdania z naszej działalności.

Nasze dotychczasowe działania sprawiły, że Animal Charity Evaluators wyróżniło nas swym najbardziej prestiżowym tytułem Top Charity, który przyznawany jest najskuteczniejszym organizacjom na świecie.

Animal Charity Evaluators doceniło nas za strategiczne podejście, wydajne gospodarowanie zainwestowanymi środkami i nasz wkład w rozwój ruchu ochrony zwierząt na całym świecie.

Wierzymy, że dzięki Twojemu wsparciu możemy pomagać zwierzętom hodowlanym jeszcze skuteczniej. Dlatego chcemy Ci zaproponować partnerstwo i wspólne działania.

Logo

Dołącz do klubu darczyńców “Działamy dla zmiany”

Razem możemy skutecznie pomagać zwierzętom

Co daje Ci przyłączenie się do klubu darczyńców:

  • Satysfakcję z walki z cierpieniem zwierząt – bez Ciebie to się naprawdę nie uda!

  • Bezpośredni kontakt z zarządem Otwartych Klatek i koordynatorami kampanii – chcemy w pełni wykorzystać Twój potencjał i dać Ci możliwość wpływu na rozwój naszych działań.

  • Regularne informacje na temat najważniejszych osiągnięć i planów organizacji. Również takich, których jeszcze nie ogłosiliśmy publicznie.

  • Zaproszenia na zamknięte wydarzenia ze specjalnymi gośćmi.

Masz pomysł na akcję lub chcesz nas wesprzeć dużą darowizną? Napisz:

Aleksandra Knotz

Specjalistka ds. Rozwoju

aleksandra.knotz@otwarteklatki.pl

+48 798 065 872

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do 4629 osób, którym zależy na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych i informowanie Cię o działaniach Stowarzyszenia Otwarte Klatki zgodnie z naszą polityką prywatności.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki

ul. Grottgera 16/1, 60-758 Poznań

KRS: 0000444120