Telemarketing

Dzwonimy żeby podziękować za Twoje wielkie serce i empatię dla zwierząt!
Dowiedz się czym jest Polecenie Zapłaty i jak możesz pomóc zwierzętom w wyjątkowy sposób!

Twoje comiesięczne wsparcie jest kluczowe, aby skutecznie pomagać zwierzętom. Dzięki Tobie i usłudze Polecenia Zapłaty, Twoja pomoc płynie do nas bez przeszkód i pozwala planować długofalowe działania oraz reagować błyskawicznie tam, gdzie pomoc jest najbardziej potrzebna. Stajesz się motorem napędowym działań dla zwierząt – tworząc hisotrię i budując rzeczywistość wolną od cierpienia zwierząt.

Rozmowy telefoniczne prowadzimy z numerów: 226 999 365; 729 085 629; 574 962 861. Wskazane numery służą tylko do połączeń wychodzących. W razie jakichkolwiek pytań dzwoń na numer +48 693 308 418 – Piotr Bilik (opiekun darczyńców)
lub skontaktuj się mailowo na wsparcie@otwarteklatki.pl

Sprawdź kto dzwonił:

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

Czym jest Polecenie Zapłaty?

Polecenie zapłaty to wyjątkowa forma regularnej darowizny, która umożliwia Ci stałe wspieranie walki o lepszy świat dla zwierząt bez konieczności pamiętania o dokonywaniu przelewów każdego miesiąca. Jest to nie tylko wygodne, ale również skuteczne narzędzie, które pozwala nam na planowanie i realizację długoterminowych działań dla rzecz zwierząt.

Jak to działa? Po zdecydowaniu się na wsparcie, wypełniasz i podpisujesz formularz polecenia zapłaty, następnie jest on przekazywany do Twojego banku. Od tego momentu, wybrana przez Ciebie kwota jest automatycznie przekazywana na konto Otwartych Klatek każdego miesiąca.

Dlaczego warto? Polecenie zapłaty daje Ci pełną kontrolę nad wsparciem, jednocześnie minimalizując formalności. Jest to również forma wsparcia, która daje nam, jako organizacji, stabilność i przewidywalność niezbędnych środków, co jest kluczowe dla efektywnego planowania i prowadzenia kampanii. Dołączasz do stałej walki i budujesz rzeczywistość, w której cierpienie zwierząt należy do przeszłości.

Twoje bezpieczeństwo i zaufanie są dla nas najważniejsze. Możesz być spokojny, że polecenie zapłaty jest całkowicie bezpieczne i regulowane przez odpowiednie przepisy prawa, co gwarantuje ochronę Twoich danych oraz przekazywanych darowizn.

Wybierając polecenie zapłaty, stajesz się częścią ruchu. Dołączasz do armii prawdziwych bohaterów i bohaterek, które są głosem zwierząt i nie godzą się na ich cierpienie.

Czy Polecenie Zapłaty jest bezpieczne?

Twoje wsparcie jest nie tylko cenne, ale i chronione na każdym kroku – tak, abyś mógł pomagać zwierzętom bez zmartwień. Oto dlaczego możesz czuć się bezpiecznie:

  • Twoje wsparcie pod opieką prawa: Cały proces wsparcia jest zabezpieczony przez przepisy prawne, w tym ustawę o prawie bankowym, co gwarantuje, że każda transakcja jest bezpieczna i zgodna z prawem.
  • Dwuetapowa weryfikacja: Nad bezpieczeństwem każdej darowizny, którą przekazujesz dla Otwartych Klatek czuwają profesjonaliści – bank Pekao S.A. oraz Twój bank.
  • Pełna przejrzystość: Każda Twoja darowizna jest dokładnie odnotowana na Twoim wyciągu bankowym. Możesz w pełni transparentnie śledzić, kiedy i jak pomagasz z własnego planelu bankowego.
  • Pełna kontrola w Twoich rękach: W każdej chwili możesz zdecydować o zmianie: anulować pojedynczą wpłatę, zawiesić wsparcie, lub z niego zrezygnować. W dowolnym momencie możesz też zmienić kwotę darowizny na mniejszą lub większą. Jesteś u steru swojego wsparcia.
  • Wygodnie i bez dodatkowego trudu: Zapomnij o konieczności pamiętania o comiesięcznych przelewach. Twoje wsparcie płynie do nas automatycznie, co oznacza jedno mniej zmartwienie na Twojej liście.

Twój wkład ma ogromne znaczenie w walce o lepsze jutro dla zwierząt. Dzięki Tobie zwierzęta mogą liczyć na skuteczne i efektywne wsparcie każdego dnia!

Czy mogę odliczyć darowiznę od podatku?

Absolutnie tak! Twoje wsparcie, poza nieocenioną pomocą dla zwierząt, przynosi również korzyść dla Ciebie. Wspierając Otwarte Klatki, możesz odliczyć darowiznę od podatku i w ten sposób, chociaż odrobina dobra wróci do Ciebie.

Co zrobić, gdy chcesz wprowadzić zmiany po kontakcie telefonicznym?

Czy to zmiana terminu doręczenia formularza, wstrzymanie kuriera, odwołanie lub zawieszenie aktywnego polecenia zapłaty, czy też zmiana kwoty darowizny – mamy dla Ciebie proste rozwiązania. Oto, co możesz zrobić:

  • Zmiana terminu doręczenia lub wstrzymanie kuriera: Skontaktuj się z nami jak najszybciej, najlepiej telefonicznie. Znajdziemy dogodne rozwiązanie i dostosujemy się do Twoich potrzeb.
  • Odwołanie lub zawieszenie polecenia zapłaty: Aby odwołać lub zawiesić polecenie zapłaty, wystarczy, że poinformujesz nas o swojej decyzji. Możesz to zrobić telefonicznie lub mailowo – zawsze jesteśmy gotowi pomóc i dostosować się do Twojej sytuacji.
  • Zmiana kwoty darowizny: Jeśli chcesz zmienić kwotę regularnej darowizny, daj nam znać telefonicznie lub mailowo. Wspólnie ustalimy nową kwotę, która będzie odpowiadała Twoim możliwościom i chęci pomocy.

Twoje wsparcie jest niezwykle ważne, ale równie istotne jest dla nas Twoje zadowolenie i wygoda. Niezależnie od potrzeby zmian, jesteśmy tu, by pomóc i odpowiedzieć na każde pytanie. Dziękujemy, że zmieniasz świat dla zwierząt!

Czy podawanie danych osobowych fundraiserom jest bezpieczne?

Twoje zaufanie jest dla nas bezcenne, dlatego ochrona Twoich danych osobowych jest naszym priorytetem. Stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, aby Twoje informacje były bezpieczne, zawsze działając w zgodzie z obowiązującymi przepisami, w tym Rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO).

Nasi partnerzy telefundraisingowi, przestrzegają rygorystycznych standardów i zasad. Wspólnie dbamy o to, by każdy krok współpracy z Tobą był bezpieczny i transparentny.

Podczas rozmowy, możesz zostać poproszony/a o podanie tylko tych danych, które są niezbędne do uruchomienia polecenia zapłaty, takich jak: imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail, oraz numer rachunku bankowego. Chcemy, abyś miał pewność, że każda informacja, którą z nami dzielisz, jest traktowana z najwyższą starannością.

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące bezpieczeństwa Twoich danych i procesu wsparcia. Twoje wsparcie ma ogromne znaczenie, a Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Czy mogę zapoznać się z formularzem przed przyjazdem kuriera?

Oczywiście! Doceniamy Twoją decyzję o wsparciu i chcemy ułatwić Ci ten proces. Udostępniamy Ci wzór formularza polecenia zapłaty, abyś mógł/mogła się z nim zapoznać jeszcze przed wizytą kuriera. To świetny sposób na przygotowanie się i upewnienie, że wszystkie niezbędne informacje są gotowe, co znacznie przyspieszy proces w dniu dostawy.

Zachęcamy do zapoznania się z formularzem, który znajdziesz pod tym linkiem: Wzór formularza. To nie tylko pozwoli Ci lepiej zrozumieć proces wsparcia, ale także przygotuje Cię do szybkiego i łatwego podpisania formularza, gdy nasz kurier zapuka do Twoich drzwi.

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię na każdym kroku – jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami. Twoje wsparcie jest dla nas niezmiernie ważne, a Twoja wygoda i pewność są dla nas priorytetem.

Jak mogę zweryfikować, że rozmawiałem/am z fundraiserem Otwartych Klatek?

Chcemy, abyś czuł/a się bezpiecznie. Jeśli chcesz upewnić się, że rozmawiałeś z autentycznym przedstawicielem naszej organizacji, oto co możesz zrobić:

  • Kod fundraisera: Podczas rozmowy nasz fundraiser może podać Ci unikalny kod, który pomoże Ci potwierdzić ich tożsamość. Możesz wpisać go powyżej – jeżeli jest zgodny to wyświetli się Tobie imię i nazwisko fundraisera.
  • Kontakt telefoniczny lub mailowy: Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub po prostu chcesz potwierdzić, że rozmawiałeś z autentyczną osobą, skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem darczyńców, Piotrem Bilik. Możesz to zrobić dzwoniąc pod numer +48 693 308 418 lub wysyłając wiadomość na adres wsparcie@otwarteklatki.pl.

Twoje zaufanie jest dla nas niezmiernie ważne, dlatego zależy nam na transparentności i otwartości na każdym kroku.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki

ul. Grottgera 16/1, 60-758 Poznań

KRS: 0000444120