Przyłącz się do nas

Opowiedz się przeciwko okrucieństwu wobec zwierząt.

Zwierzęta potrzebują naszego działania

Przeprowadzamy śledztwa obnażające okrucieństwo wobec zwierząt. Naciskamy na polityków i firmy, by zmieniali prawo i regulacje. Prowadzimy ogromne kampanie, by kruszyć mur obojętności na los zwierząt w Polsce. Nie poddamy się, dopóki każde zwierze nie będzie wolne od cierpienia z rąk ludzi.

Zostań częścią Otwartych Klatek. Wystarczy opłacać miesięczną składkę w wysokości 20 zł.

Nie bierzemy pieniędzy od rządu, więc potrzebujemy ludzi właśnie takich jak Ty. Wspierając nasze stowarzyszenie, pomagasz nam przeciwstawiać się okrucieństwu wobec zwierząt. Czym jest nas więcej, tym ciężej nas zignorować! Właśnie dlatego większość naszych sympatyków zostaje członkami i członkiniami wspierającymi Otwartych Klatek i pomaga nam walczyć o zwierzęta.

Ok + Ty

Zostań członkiem Stowarzyszenia Otwarte Klatki

Razem możemy działać skutecznie i zmienić los zwierząt

Czym jest członkostwo w Otwartych Klatkach?

  1. To wyraz wsparcia i docenienia naszych działań. Dzięki temu, że tak wiele osób zostaje członkami i członkiniami, wiemy że to, co robimy, jest ważne.
  2. To możliwość budowy naszej organizacji. Składki członkowskie w wysokości 20 zł są głównym źródłem utrzymania stowarzyszenia. Sami jako aktywiści płacimy składki, żeby móc zdziałać jak najwięcej.
  3. To znalezienie się w doborowym towarzystwie. Nasze stowarzyszenie wspierają wyjątkowe osoby, którym los zwierząt nie jest obojętny.
  4. To szybka i prosta forma pomocy zwierzętom. Dzięki niewielkim, ale regularnym składkom możemy uruchamiać długoterminowe kampanie i programy na rzecz pomocy zwierzętom.

Dołącz do nas już teraz!


Składkę członkowską można wpłacać przelewem na konto:
81 2030 0045 1110 0000 0257 1960
Stowarzyszenie Otwarte Klatki
ul. Grottgera 16/1, 60-758 Poznań
tytuł przelewu: Składka członkowska

Nie wątp nigdy, że mała grupa troskliwych ludzi mogłaby zmienić świat. Tak naprawdę to jedyna rzecz, która go kiedykolwiek zmieniła. — Margaret Mead

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do grupy osób, którym zależy
na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.