Masz firmę,
kochasz zwierzęta
i chcesz pomagać?

Zostań naszym partnerem

Jesteśmy jedną z najskuteczniejszych organizacji prozwierzęcych na świecie – posiadamy status Standout Charity od Animal Charity Evaluators. Włączając się we współpracę z Otwartymi Klatkami, angażujesz się w efektywną pomoc zwierzętom i zmieniasz świat na lepsze.

Stań się odpowiedzialnym biznesem

Współpraca firm z organizacjami pozarządowymi jest ogromnie ważna. Odpowiedzialna firma realizująca cele społeczne, jest firmą godną zaufania. Współczesny świat stawia zarówno biznes, jak i organizacje przed koniecznością odpowiadania na coraz bardziej złożone problemy, dlatego tak ważne jest połączenie naszych sił.

Jak możesz pomóc?

Partnerstwo

Najczęstszą metodą pomocy wybieraną przez firmy wspierające Otwarte Klatki jest przekazywanie % z dochodów firmy na nasze działania. Daje to możliwość inwestycji w transparentne kampanie na rzecz zwierząt, które długofalowo mają wpływ na ochronę zwierząt w naszym kraju.

PayRoll

To bardzo prosta metoda, która pozwala pracownikom na wspieranie ważnych dla nich inicjatyw. Za Twoją zgodą Twoi pracownicy mogą przekazywać na Otwarte Klatki “końcówki” swojego wynagrodzenia. Ważna jest każda złotówka!

Benefit

Jeśli prowadzisz lokal, w którym możesz zorganizować benefitowe wydarzenie na rzecz Otwartych Klatek, to nic nie stoi na przeszkodzie! Taki benefit może być również zorganizowane wśród pracowników Twojej firmy. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Puszki

Jeśli możesz zapewnić puszce charytatywnej bezpieczne miejsce w swoim lokalu i chcesz, aby Twoi klienci mogli zaangażować się w pomoc Otwartym Klatkom, napisz do nas!

Usługi

Jeśli prowadzisz firmę usługową, z której pomocy możemy skorzystać lub dysponujesz towarem, który chcesz przekazać na rzecz Otwartych Klatek, chętnie skorzystamy z Twojej pomocy!

1,5% podatku

Właściciele i  pracownicy firmy z końcem roku mają możliwość przekazania swojego 1,5% podatku na Otwarte Klatki. To nic nie kosztuje! Zadbaj o to, aby wszyscy w Twoim miejscu pracy o tym wiedzieli: powieś plakat, rozdysponuj ulotki, rozmawiaj.

Benevity

Zaangażuj swoich współpracowników w ideę charytatywnego działania. Poprzez działania wolontariackie w Benevity masz możliwość zdobywania środków dla Otwartych Klatek. Włącz w to całą swoją firmę!

Wolontariat pracowniczy

Jest wiele rodzajów wolontariatu, w który pracownicy mogą się zaangażować w pomoc Otwartym Klatkom. Jeśli Twoi pracownicy mają wiedzę, która może się przydać naszym aktywistom i chcecie pomóc nam działać skuteczniej, chętnie skorzystamy z Waszego doświadczenia!

Patronaty książkowe

Jeśli pracujesz w wydawnictwie lub jesteś autorem książki, której tematyka wpasowuje się w obszar działań Otwartych Klatek, możemy objąć Twoją książkę patronatem. Chcemy, aby nasi odbiorcy znali wartościową literaturę, która może wpływać pozytywnie na świadomość społeczeństwa.

Logo

Co Twoja firma może zyskać przez pomoc Otwartym Klatkom?

  • Zaufanie – w dłuższej perspektywie firma buduje głębszą relację ze swoimi konsumentami oraz pracownikami.

  • Wymiana doświadczeń – możemy się od siebie wzajemnie uczyć. Twoja firma otrzymuje dostęp do profesjonalnej wiedzy dotyczącej problemów społecznych oraz sposobów ich rozwiązywania.

  • Lojalność – badania pokazują, że firmy angażujące się w działania społeczne cieszą się wzrostem lojalności wśród konsumentów oraz pracowników.

  • Motywacja – pracownicy odczuwają większą motywację pracując w firmie, która udziela się społecznie w ważnych dla nich inicjatywach.

  • Wizerunek i reputacja – będąc firmą udzielającą się w pomocy społecznej marka buduje swoje dobre imię. Aż 83 proc. przedstawicieli pokolenia Y uznaje, że miara sukcesu przedsiębiorstwa powinna wykraczać poza wyniki finansowe.

  • Realny wpływ na los zwierząt – wspierając Otwarte Klatki masz własny wkład w efektywne pomaganie jednej z najbardziej skutecznych organizacji prozwierzęcych na świecie!

Masz inną propozycję? Daj znać!

Skontaktuj się z nami:


wspolpraca@otwarteklatki.pl
Aleksandra Bujalska
Managerka ds. fundraisingu
tel. +48 661 429 032

W sprawie objęcia patronatem książki, filmu lub wydarzenia prosimy o kontakt pod adresem patronaty@otwarteklatk.pl.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki

ul. Grottgera 16/1, 60-758 Poznań

KRS: 0000444120