Partnerzy

BLUMI

BLUMI

BLUMI:

BLUMI tworzy przepiękne torebki ze skóry z winogron i kukurydzy – to ponadczasowe akcesoria, które dopełnią każdą stylizację. Torebki są w 100% wegańskie i cruelty-free.

Forma współpracy:

BLUMI przekaże 1% zysku ze sprzedaży wszystkich torebek na nasze działania statutowe.

Ciałożyczliwa Joga

Ciałożyczliwa Joga

Ciałożyczliwa Joga:

Zuza Bućko jest nauczycielką jogi w swoim inkluzywnym studio jogi online Ciałożyczliwa Joga. Zuza głęboko wierzy, że to joga powinna dostosować się do naszego ciała, a nie na odwrót. Tworzy praktyki nakierowane na potrzeby ducha i ciała, aby każdy mógł odkryć radość z ruchu i bezruchu.

Forma współpracy:

Zuza oferuje miesięczne subskrypcje do jej studia jogi online: 10 zł od każdej subskrypcji za 99 zł trafi na działania dla zwierząt Otwartych Klatek.

Clipchamp

Clipchamp

Clipchamp:

Clipchamp to narzędzie online, które pomaga każdemu tworzyć niesamowite filmy. Pozwala na interaktywną edycję wideo w czasie rzeczywistym oraz zawiera rozbudowaną bazę filmów i zdjęć stockowych.

Forma współpracy:

Udostępnienie narzędzia za darmo.

Domenomania.pl

Domenomania.pl

Domenomania.pl:

Jeden czołowych dostawców usług hostingowych i domen internetowych w Polsce. Firma korzysta z najwyższej klasy serwerowni w prestiżowych lokalizacjach, zarówno w Polsce, jak i za granicą, wykorzystując między innymi najnowszej klasy dyski SSD NVMe PCie gen4 oraz procesory najnowszych generacji. Domenomania.pl oferuje swoim klientom dedykowaną linię produktów ukierunkowanych na maksymalną wydajność i szybkość działania CMS WordPress.

Forma współpracy:

Udostępnienie domeny: https://jednymglosem.pl/

Donateo

Donateo

Donateo:

Donateo, jako swoją misję uznaje stworzenie kultury dobroczynności poprzez dostarczenie możliwości prostej i przyjemnej pomocy innym. Aplikacja Donateo to technologiczna platforma fundraisingu cyfrowego wykorzystująca najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie płatności bezgotówkowych w sektorze dobroczynności.

Forma współpracy:

Udostępnienie aplikacji i urządzeń od Donateo w celu pozyskiwania darowizn płatnościami bezgotówkowymi.

Droga Wolna

Droga Wolna

Droga Wolna:

Droga Wolna to sklep z koszulkami technicznymi i akcesoriami dla miłośników góry i przyrody. Ale nie tylko! Martyna i Mateusz, którzy tworzą tą niezwykłą markę, regularnie organizują różne wydarzenia sportowe, akcje ekologiczne i angażują się w charytatywne działania.

Forma współpracy:

Regularne wsparcie darowizną od sprzedaży koszulki technicznej “Lisica Wanda” i zaangażowanie w towarzyszące benefity.

Eventory

Eventory

Eventory:

Eventory to platforma internetowa, za pomocą której możliwe jest zaplanowanie, przeprowadzenie oraz przeanalizowanie dowolnego wydarzenia czy spotkania biznesowego. To narzędzie, z którego na co dzień korzystają firmy z sektora Enterprise, aby zarządzać całą swoją strategią event marketingową.

Forma współpracy:

Udostępnienie platformy internetowej pod organizację konferencji Plant-Powered Perspectives i CARE Conference on Animal Rights in Europe.

FotoForma

FotoForma

FotoForma:

Fotoforma to specjalistyczny dostawca kompleksowych rozwiązań fotograficznych, filmowych i dźwiękowych, dla użytkowników o zróżnicowanych potrzebach i stopniu zaawansowania. Organizuje warsztaty, szkolenia, oraz prezentacje sprzętu z doświadczonymi i uznanymi na rynku specjalistami w swoich dziedzinach.

Forma współpracy:

Wsparcie w zakupie sprzętu video. 

GoOut

GoOut

GoOut:

GoOut to platforma, która służy do wyszukiwania interesujących wydarzeń na obszarze całej Polski wraz z możliwością zakupu biletu na daną akcję.

Forma współpracy:

Firma umożliwia nam sprzedaż biletów na wydarzenia Otwartych Klatek ze specjalną zniżką.

Instytut Monitorowania Mediów

Instytut Monitorowania Mediów

Instytut Monitorowania Mediów:

Instytut Monitorowania Mediów od przeszło 20 lat wspiera marki, firmy, osoby i instytucje w efektywnym planowaniu, mierzeniu i raportowaniu efektów z zakresu public relations i marketingu. IMM jako jedyny na rynku integruje wyniki publikacji ze wszystkich mediów w jednym narzędziu, w tym również reklamy, a także realizuje rozszerzone analizy na życzenie.

Forma współpracy:

IMM prowadzi monitoring działań komunikacyjnych Otwartych Klatek i innych ważnych dla Stowarzyszenia zagadnień w mediach tradycyjnych i social mediach.

Karolina Bik Jewelry

Karolina Bik Jewelry

Karolina Bik Jewelry:

Karolina Bik to artystka, rzemieślnik, twórca oraz złotnik z wykształcenia. Pracownia biżuterii, w której kreacje biżuteryjne są inspirowane naturą. Dzieła wychodzące z rąk Karoliny są na pograniczu sztuki a biżuterii użytkowej.

Forma współpracy:

Karolina Bik co miesiąc wspiera zwierzęta przekazując % od dochodu na rzecz Otwartych Klatek.

Mediafarm

Mediafarm

Mediafarm:

Mediafarm jest wiodącą niezależną siecią reklamy video w polskim internecie. Realizuje skuteczne masowe kampanie z wykorzystaniem video skierowane do dorosłych oraz dzieci w ponad dwustu serwisach internetowych z Polski oraz zagranicy.

Forma współpracy:

Darmowa emisja kampanii promujących cele Stowarzyszenia.

Musictoolz

Musictoolz

Musictoolz:

Musictoolz to dystrybutor najwyższej klasy sprzętu pro audio, wyposażający studia nagraniowe, mikserskie i masteringowe, jak również niewielkie studia projektowe.

Forma współpracy:

Firma przekazuje Stowarzyszeniu 2% zysków.

NinetyEight

NinetyEight

NinetyEight:

NinetyEight to marka odzieżowa projektująca m.in. bluzy, t-shirty i torby z oryginalnymi grafikami. Wśród swoich projektów ma również dział z nadrukami prozwierzęcymi.

Forma współpracy:

Firma współpracuje z nami od lat i wspólnie tworzymy materiały tekstylne do sklepu Otwartych Klatek. Ninety Eight wytwarza dla nas produkty oferując specjalną zniżkę.

Oro Tortuga

Oro Tortuga

Oro Tortuga:

Agnieszka Nowicka pod marką Oro Tortuga projektuje i tworzy piękną biżuterię. Każdy produkt wytwarzany jest z sercem i z pełną świadomością. Nie jest to produkcja masowa. Większość ozdób odlewana jest z metalu z recyklingu. Biżuteria Oro Tortuga na pewno przypadnie do gustu każdej osobie, która pragnie w świadomy sposób podkreślić swoje wyjątkowe piękno.

Forma współpracy:

Specjalnie dla Otwartych Klatek Agnieszka stworzyła serię zwierzęcych naszyjników-totemów. 15% od ich sprzedaży trafi na pomoc zwierzętom.

OTOFILM

OTOFILM

OTOFILM:

OTO Film to jedno z najstarszych i najbardziej uznanych studiów filmowych w Polsce. W ciągu 30 lat funkcjonowania na rynku wyprodukowało ponad 2000 kampanii reklamowych oraz kilkanaście filmów dokumentalnych, telewizyjnych i fabularnych.

Forma współpracy:

Panda Wanda

Panda Wanda

Panda Wanda:

Panda Wanda to sklep, który swoją ofertę opiera wyłącznie na etycznych produktach, których produkcja nikomu nie szkodzi – ani ludziom, ani zwierzętom, ani środowisku, a ich wytworzenie odbywa się w uczciwych warunkach.

Forma współpracy:

Firma przekazuje 5% ze sprzedaży każdej specjalnie przygotowanej dla Otwartych Klatek miski wykonanej z wyrzuconych łupin kokosa.

PayPal

PayPal

PayPal:

PayPal to firma umożliwiająca wysyłanie oraz odbieranie płatności przez Internet za pomocą bezpiecznego konta.

Forma współpracy:

Firma wspiera nas darowizną podczas corocznej akcji GivingTuesday.

Real-Construct

Real-Construct

Real-Construct:

Real-Construct to krakowski deweloper budowlany.

Forma współpracy:

Darowizny na cele statutowe. Pomoc w finansowaniu kampanii Cena futra

Sony

Sony

Sony:

Sony – Oddział w Polsce, to japoński producent elektroniki użytkowej, wprowadzający na światowe rynki innowacyjne produkty nieprzerwanie od 1946 roku.

Forma współpracy:

Wsparcie zakupu sprzętu foto i video, którym realizowane są materiały tworzone przez Stowarzyszenie.

Tech To The Rescue

Tech To The Rescue

Tech To The Rescue:

Tech To The Rescue to firma łącząca organizacje charytatywne z firmami IT, wspierającymi rozwój NGO na całym świecie

Forma współpracy:

W ramach partnerstwa Otwartych Klatek i Tech To The Rescue pracujemy nad wdrożeniem nowej bazy danych oraz reorganizacją naszej infrastruktury i bezpieczeństwa.

The Color Bright

The Color Bright

The Color Bright:

Firma tworzy naturalne wegańskie kosmetyki do pielęgnacji tatuażu. Wartości The Color Bright to dbałość o środowisko i pomoc w tworzeniu świata lepszym miejscem.

Forma współpracy:

Firma przekazuje 10 zł z każdego sprzedanego odżywczego kremu do tatuażu Super Fruit Tattoo Food na pomoc zwierzętom.

The Force Code

The Force Code

The Force Code:

Zespół starszych programistów do tworzenia, przyspieszania i bieżącej obsługi aplikacji biznesowych.

Outsourcing IT, realizacja projektów od A do Z, usługi Artificial Intelligence oraz B+R. The Force The Code The People.

Forma współpracy:

Udostępnienie domeny: https://jednymglosem.pl/

VuFinder Studios

VuFinder Studios

VuFinder Studios:

VUFINDER STUDIOS to wirtualne studio produkcyjne działające na platformie z pogranicza produkcji filmowej i game-dev’u, która umożliwia renderowanie w czasie rzeczywistym. Studio wykorzystuje silnik gry komputerowej Unreal 5.1 do tworzenia wirtualnych światów i środowisk.

Forma współpracy:

Zielone Laboratorium

Zielone Laboratorium

Zielone Laboratorium:

Zielone Laboratorium to producent w pełni wegańskich kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Właścicielki firmy stawiają na etykę na każdym etapie produkcji.

Forma współpracy:

Firma przekazuje Stowarzyszeniu 5% zysków ze sprzedaży wybranych kosmetyków.

Zmiany Zmiany

Zmiany Zmiany

Zmiany Zmiany:

Zmiany Zmiany tworzą roślinne batony, które cechują się przede wszystkim prostym składem i naturalnymi składnikami.

Forma współpracy:

1% ze sprzedaży roślinnych batonów Zmiany Zmiany przekazują na pomoc zwierzętom

Współpraca

Zakres współpracy Stowarzyszenia z każdą firmą jest uzgadniany indywidualnie i opiera się na wzajemnym poszanowaniu celów i misji obu stron.

Zasady partnerstwa

 1. Stowarzyszenie Otwarte Klatki współpracuje jedynie z tymi firmami spożywczymi, które swoją działalnością przyczyniają się do promowania diety wegańskiej i wegetariańskiej lub z firmami niespożywczymi, których profil działalności nie jest sprzeczny z celami statutowymi Stowarzyszenia.
 2. Partnerem zostaje firma, która przez przynajmniej okres roku aktywnie angażuje się w pomoc naszemu stowarzyszeniu.
 3. Możliwe formy wsparcia, które Stowarzyszenie może przyjąć od firm:

  • darowizny finansowe
  • darowizny rzeczowe (np. produkty firmy z przeznaczaniem na nagrody w konkursach organizowanych w mediach społecznościowych lub na aukcje charytatywne, a także przydatne w pracy Stowarzyszenia wyposażenie)
  • bezpłatne wykonywanie usług na potrzeby prowadzonych przez Stowarzyszenie działań (np. druk materiałów, pozycjonowanie strony internetowej etc.)
  • marketing wiązany (przekazywanie Stowarzyszeniu określonego procenta zysków ze sprzedaży danego produktu)
  • wolontariat pracowniczy, w tym wolontariat kompetencji (Stowarzyszenie chętnie przyjmie pomoc w postaci szkoleń i warsztatów z zakresu PR, pracy zespołowej, koordynowania projektów, prowadzenia kampanii etc.)
  • Payroll (dobrowolne odpisy „groszowych końcówek” od pensji pracowników)
  • matching funds (pomnażanie przez firmę środków pieniężnych zebranych przez pracowników)
  • inne
 4. Każdorazowo do współpracy podchodzimy indywidualnie, pomagamy zorganizować działania i doceniamy zaangażowanie w pomoc zwierzętom.


Jeśli jako pracownik lub właściciel firmy masz pomysł na współpracę z naszym Stowarzyszeniem, skontaktuj się z nami: wspolpraca@otwarteklatki.pl

Bądź na bieżąco

Trzymaj z nami rękę na pulsie i dołącz do 4629 osób, którym zależy na losie zwierząt hodowanych przemysłowo.

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych i informowanie Cię o działaniach Stowarzyszenia Otwarte Klatki zgodnie z naszą polityką prywatności.

Stowarzyszenie Otwarte Klatki

ul. Grottgera 16/1, 60-758 Poznań

KRS: 0000444120