10 grudnia będziemy obchodzić 6 urodziny Otwartych Klatek. Już od 6 lat skutecznie walczymy o lepszy świat dla zwierząt!
Zaczynaliśmy jako mała, lokalna organizacja, a teraz możemy pochwalić się tytułem jednej z najskuteczniejszych organizacji prozwierzęcych na świecie! Nie udałoby się to bez Waszej pomocy! To Wasze wsparcie umożliwia nam sprawną walkę o poprawę losu zwierząt. Dlatego z okazji naszych urodzin chcemy serdecznie podziękować każdej osobie, która wspiera nasze działania. Bez Was nie byłoby Otwartych Klatek! Dziękujemy!

6. urodziny Otwartych Klatek

Świętuj z nami 6. urodziny Otwartych Klatek!

Wiele ze wspierających nas osób przy okazji swoich urodzin organizuje zbiórki na Facebooku (tutaj pisaliśmy o tym więcej). Jesteście niesamowici! W dniu swojego święta zachęcacie innych do pomocy zwierzętom i wsparcia naszych działań darowizną. Bardzo Wam za to dziękujemy! W tym roku postanowiliśmy wziąć z Was przykład i sami zorganizowaliśmy zbiórkę urodzinową na Facebooku.

Od 4 do 18 grudnia możesz podarować nam najlepszy prezent urodzinowy – swoje wsparcie. Pomóż nam działać dla dobra zwierząt przez kolejne lata i wesprzyj naszą zbiórkę darowizną.

Wesprzyj naszą zbiórkę darowizną!

Dziękujemy naszym Superbohaterom <3 

Dziękujemy Wam za wsparcie. Każdy z Was z osobna pomaga nam w walce o poprawę losu zwierząt. Wpłacając darowiznę, zgłaszając się do wolontariatu, podpisując petycję czy udostępniając nasze treści, wspierasz nasze działania i pomagasz zwierzętom.
Bez Was nie bylibyśmy w stanie osiągnąć tak wiele, dlatego cała ekipa Otwartych Klatek bardzo dziękuje każdej wspierającej nas osobie. Jesteście wspaniali!

Razem osiągniemy wszystko!

Dzięki waszej pomocy możemy skutecznie walczyć o lepszy świat dla zwierząt. To dzięki Waszej pomocy:

  • prowadzimy śledztwa i pokazujemy prawdę skrywaną za wysokimi murami ferm,
  • uświadamiamy społeczeństwo głośno mówiąc o cierpieniu zwierząt i o tym jak naprawdę wyglądają warunki hodowli przemysłowej,
  • zebraliśmy setki tysięcy podpisów pod petycjami na rzecz poprawy losu zwierząt,
  • przekonaliśmy już ponad 100 firm do wycofania jajek “trójek”,
  • i wiele, wiele więcej!

Nie bylibyśmy w stanie działać bez Waszej pomocy. To Wasze wsparcie umożliwia nam prowadzenie działań, które zapobiegają cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie systemowych zmian społecznych, dokumentowanie warunków chowu przemysłowego oraz edukację promującą pozytywne postawy wobec zwierząt. Razem zmieniamy los zwierząt!

Działajmy dalej!

W ciągu ostatnich 6 lat wspólnie przeżyliśmy niezapomniane chwile – świętowaliśmy sukcesy, płakaliśmy widząc nagrania z ferm i walczyliśmy o lepszy świat dla zwierząt. Mamy nadzieję, że razem będziemy świętować kolejne urodziny i działać dla zwierząt przez kolejne lata. Dziękujemy Wam serdecznie za to, że jesteście z nami.
Twoje wsparcie będzie dla nas najlepszym prezentem urodzinowym! Pomóż nam dalej walczyć z okrucieństwem wobec zwierząt i wesprzyj naszą zbiórkę urodzinową darowizną.

Wesprzyj naszą zbiórkę darowizną!

Każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — to dla nas ogromna pomoc. Jeszcze sporo pozostało do zrobienia w walce o lepszy los dla zwierząt!