Właśnie dzisiaj ma premierę nasza aplikacja mobilna „Otwarte Klatki”! Zobacz najnowsze wiadomości o naszych działaniach, zadaj pytanie na tablicy, obejrzyj zdjęcia uratowanych zwierząt i pomagaj, robiąc zakupy online — to tylko kilka z funkcji naszej aplikacji.

Najważniejsze wiadomości na wyciągnięcie ręki

Obserwując wiele kont na profilach społecznościowych, łatwo możemy przegapić to, co jest dla nas wyjątkowo ważne. To algorytmy tych platform w dużej mierze decydują o tym, co w danym momencie zobaczymy na ekranie naszego smartfona.

Nasza aplikacja to miejsce, gdzie znajdziesz tylko najważniejsze informacje o naszych działaniach i sukcesach oraz sposobach, na jakie Ty również możesz zaangażować się w tworzenie lepszego świata dla zwierząt! Dzięki funkcji dodawania własnych postów na tablicy oraz wysyłania prywatnych wiadomości do innych użytkowników możesz także nawiązać kontakt z innymi osobami, dla których los zwierząt jest szczególnie ważny. Wspólnie zbudujmy w aplikacji wspaniałą społeczność wyjątkowych osób troszczących się o dobro zwierząt!

Dołącz do nas już teraz — pobierz aplikację na Androida lub iOS:

Pomagaj zwierzętom w aplikacji „Otwarte Klatki”

W aplikacji możesz także przekazać darowiznę, wziąć udział w licytacji, a także pomagać zwierzętom przy okazji swoich zakupów internetowych. Robiąc zakupy za pośrednictwem aplikacji, podarujesz określony procent kwoty Twoich zakupów na pomoc zwierzętom — bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie.

Tylko do końca października 2023 r. nasz partner aplikacji dorzuci do tej kwoty 50%! To wyjątkowa szansa, by jeszcze bardziej pomóc zwierzętom.

Jak to działa? Robisz zakupy i płacisz tak jak zawsze. Jedynym dodatkowym krokiem jest znalezienie ulubionego sklepu w aplikacji i kliknięcie linku, a zwierzęta otrzymują od Ciebie wsparcie! To niesamowite, jak szybko procenty od zakupów zaczyna składać się na pokaźną kwotę. Dla zwierząt każda złotówka ma ogromne znaczenie!

Pobierz aplikację i zacznij pomagać zwierzętom, robiąc zakupy:

Dołącz do społeczności wyjątkowych osób w aplikacji „Otwarte Klatki” i razem zmieniajmy świat dla zwierząt!

Każda osoba, której los zwierząt nie jest obojętny, to sojusznik/sojuszniczka, którego/której zwierzęta ogromnie potrzebują. Każdy udostępniony post, każda podpisana petycja i każda przekazana złotówka to krok w stronę świata wolnego od cierpienia zwierząt. Dołącz do naszej aplikacji i nie omiń żadnej okazji do pomocy zwierzętom!

Pobierz aplikację tutaj: www.aplikacja-ok.pl lub wyszukaj „Otwarte Klatki” w Sklepie Play lub App Store.

Masz pytania lub wątpliwości? Zajrzyj do sekcji FAQ na stronie www.aplikacja-ok.pl lub napisz do nas, jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi!

Aplikację stworzyła dla nas firma Sportbonus w ramach programu Dobre Zakupy. Dziękujemy!