Słyszeliście o projekcie Idea Fair Play? Od czerwca 2017 możecie wesprzeć działania Otwartych Klatek, kupując online ubezpieczenie mieszkania, AC/OC pojazdu czy NNW. Zasada działania jest podobna do FaniMani – płacicie tyle, co zwykle, ale część wydanych pieniędzy trafia na konto wybranej przez Was organizacji.
Wystarczy kilka minut, żeby zarejestrować się na stronie Idea Fair Play jako osoba fizyczna lub firma, żeby móc nas wspierać poprzez zakup różnego rodzaju ubezpieczeń bez dodatkowych kosztów. Jako klient masz do wyboru ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych, które posiadają w ofercie m.in. ubezpieczenie mieszkania, AC/OC pojazdu, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie mienia firmy czy grupowe ubezpieczenie pracowników.
Mechanizm jest prosty – Idea Fair Play jako pośrednik pobiera prowizję od każdego sprzedanego produktu i przekazuje 50% zysku wybranej przez kupującego zarejestrowanej w serwisie organizacji. Przy czym IFP zapewnia, że koszt całkowity ubezpieczeń jest taki sam lub niższy niż przy zakupie tych samych produktów innymi kanałami. Wydając więc tyle, co zwykle, a często nawet mniej, masz okazję pomóc zwierzętom.
Wspieraj Stowarzyszenie Otwarte Klatki, kupując ubezpieczenia w Idea Fair Play!
Jeśli na przykład zdecydujesz się wykupić ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, którego roczna składka wyniesie 180 zł, możesz za pośrednictwem Idea Fair Play przekazać Otwartym Klatkom prawie 20 zł w formie darowizny. Z kolei przy zakupie ubezpieczenia mieszkania (300 zł) kwota darowizny wzrasta do prawie 30 zł, przy ubezpieczeniu AC/OC samochodu (950 zł) – do ponad 55 zł. Wystarczy, że podczas zakładania konta lub po zalogowaniu w ustawieniach swojego profilu wybierzesz naszą organizację jako tę, którą chcesz wspierać.
Wspieraj Otwarte Klatki w Idea Fair Play!
Jednym z łatwiejszych, wygodniejszych i bardziej efektywnych sposobów na wspieranie działań na rzecz poprawy losu zwierząt jest robienie tego przy okazji czynności, które i tak musimy wykonać. Kupując ubezpieczenia za pośrednictwem Idea Fair Play, mamy taką możliwość – warto z niej korzystać! Dołącz do wielu osób, które nas wspierają, i pomóż nam tworzyć świat wolny od cierpienia zwierząt.

Wspieraj nas przez Idea Fair Play!Wspieraj nas przez IFP!