Zalegają Ci ubrania w domu? A może masz nadmiar gier, z którymi nie wiadomo co zrobić? Już dziś robiąc porządki w szafie możesz pomóc nam zmieniać los zwierząt na lepszy. Właśnie ruszyły pierwsze aukcje na naszym koncie Allegro Charytatywni, dołączysz do naszej akcji i pomożesz zwierzakom?

Sprzedając pomagasz zwierzętom

Na pewno masz jakieś zalegające w domu rzeczy, których chcesz się pozbyć, ale nie do końca masz motywację – dziś możesz to zrobić i pomóc zwierzętom. Wystawiając na aukcję swoje przedmioty i wybierając cel naszej organizacji na Allegro Charytatywni, przyczyniasz się, do najszybszego sposobu na pomoc zwierzętom. Dlaczego?
Jak pomagać zwierzętom z Allegro Charytatywni?Nasza organizacja została wysoko oceniona pod względem efektywności, nasze środki wydawane są na konkretne działania i są dostępne dla opinii publicznej. Stawiamy na transparentność, o czym możesz przeczytać tu: Na co Otwarte Klatki wydają pieniądze? Rok 2017 i tu: Transparentne płace w Otwartych Klatkach. 
Właśnie tworzymy kolejne zestawienie finansowe, a nasze sprawozdania dostępne są na naszej stronie: https://panel-otwarteklatki.ok.k8s.dance/sprawozdanie-finansowe-za-rok-2017/Według Animal Charity Evaluators jesteśmy jedną z najskuteczniejszych organizacji na świecie, realnie pomagając zwierzętom. Co za tym idzie, wspierając nas finansowo, wiesz, że wydamy te pieniądze tam, gdzie jest największa potrzeba.

Jak utworzyć licytację na cel Otwartych Klatek?

Zanim zaczniesz sprzedawać, zarejestruj się. Chyba, że masz już konto na Allegro.

  1. Aby wystawić przedmiot na sprzedaż, wejdź do zakładki Charytatywni Allegro > Moje Allegro > Moja sprzedaż: Wystaw.
  2. Wypełnij formularz sprzedaży i kliknij Dalej. Zobaczysz, jak wygląda strona z opisem Twojego przedmiotu.
  3. Następnie kliknij przycisk Zatwierdź i gotowe! Od tej chwili swoją ofertę znajdziesz w zakładce Charytatywni Allegro > Moje Allegro > Moja sprzedaż > Oferty: Sprzedaję.

Gdy Twoja oferta zakończy się sprzedażą, na stronie z przedmiotem w polu Do końca pojawi się napis Zakończona. Na podany przez Ciebie adres e-mail przyjdzie wiadomość zawierająca dokładne dane zwycięzcy. Odpowiedz na tę wiadomość i omów z kupującym szczegóły transakcji.
Uwaga: Aby znaleźć  Zbiórki Otwartych Klatek, wejdź na stronę: https://charytatywni.allegro.pl/ ,w wyszukiwarce wpisz Otwarte Klatki, oraz wybierz z opcji paska dział OPP.
Po kliknięciu w naszą znalezioną nazwę mamy taki widok.
Jak pomagać zwierzętom z Allegro Charytatywni? To nasze aktualne zbiórki. Teraz możesz zobaczyć wszystkie oferty wystawione na ten cel, lub wystawić swoje przedmioty i przekazać nam zysk z licytacji: https://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=5851

Kupując też pomagasz

Jeżeli nie masz rzeczy na sprzedaż, a chcesz pomóc wspierając nasze cele, możesz kupować przedmioty wystawiane na nasz cel. Jak znaleźć naszą organizację? Wejdź na stronę: https://charytatywni.allegro.pl/ ,w wyszukiwarce wpisz Otwarte Klatki, oraz wybierz z opcji paska dział OPP.
Jak pomagać zwierzętom z Allegro Charytatywni?Po kliknięciu w nazwę Stowarzyszenie Otwarte Klatki, możesz zobaczyć nasze aktualne zbiórki. Możesz też  zobaczyć wszystkie oferty wystawione na ten cel, lub wystawić swoje przedmioty i przekazać nam zysk z licytacji: https://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=5851
Allegro Charytatywni to doskonały sposób, na wspieranie organizacji pozarządowych i pomoc w zmianie na lepsze. Skorzystasz z naszych aukcji?
W razie pytań pisz do nas: agnieszka.olszak@otwarteklatki.pl