Zastanawiałaś/eś się kiedyś jakbym strączkiem byś był/a? Prawdopodobnie nie, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie test, który pomoże Ci się dowiedzieć o sobie więcej!

Grafika z napisem "Jakim strączkiem jesteś? rozwiąż test!". Zdjęcie z suchymi strączkami w miseczkach.

Strączki! Kto z nas nie kocha hummusu, kotletów sojowych, czy tofu? Rośliny strączkowe są bogate w białko – dla osób na diecie roślinnej są jego głównym, choć nie jedynym źródłem. Zawierają również całe mnóstwo innych makro i mikroelementów. Strączki są uwielbiane zarówno przez firmy produkujące zamienniki mięs jak i przez nas – konsumentów, a także miłośników gotowania. Lista wykorzystania roślin strączkowych jest naprawdę pokaźna!

Przekaż nam swój 1%

Tylko do 2 maja można składać zeznanie podatkowe PIT. W związku z tym, mamy do Ciebie jeszcze jedną prośbę – jeśli podoba Ci się to, co robimy, przekaż nam swój 1% podatku.
Otwarte Klatki działają na rzecz poprawy warunków życia zwierząt wielokierunkowo: nakłaniając do tego firmy spożywcze, promując dietę roślinną, zmieniając opinię publiczną czy też prawodawstwo. Utrzymujemy się z darowizn i składek, dlatego bez Twojej pomocy nie udałoby nam się przeprowadzić zmian, których dokonaliśmy przez ostatnie lata.
Przekaż nam 1% swojego podatku, wpisując w deklaracji PIT numer KRS: 0000 444 120 i bądź częścią dobrej zmiany dla zwierząt!