Codziennie spędzasz przynajmniej godzinę w internecie. Przeglądasz fejsbuka, niusy, memy. W tym czasie możesz też realnie wpłynąć na los zwierząt. Jak? Wystarczy, że wesprzesz nasze kampanie swoim podpisem.
Nasze działania możesz wspierać w rozmaity sposób – poprzez wolontariat, członkostwo w stowarzyszeniu, finansowe datki, ale też przez podpisywanie naszych petycji. Dlaczego jest to ważne? Gromadząc podpisy pod naszymi apelami, pokazujemy, że dana sprawa jest ważna dla dużego grona osób. Że warto się nad nią pochylić, bo tego chcą ludzie. Tylko tyle i aż tyle!

Chcesz być głosem zwierząt? Zobacz, o co walczymy!

Nie dla okaleczania prosiąt
Nasza najnowsza kampania skupia się na losie prosiąt hodowanych na mięso. Męskie prosięta poniżej 7. dnia życia poddawane są bolesnemu zabiegowi chirurgicznej kastracji, który odbywa się bez znieczulenia. Celem tej procedury jest zapobieganie występowaniu tzw. knurzego zapachu, który bywa wyczuwalny przy obróbce termicznej mięsa. Uważamy, że proceder ten powinny zastąpić bardziej humanitarne metody, jak np. szczepionki.
Celem kampanii #endpigpain jest pełny zakaz kastracji chirurgicznej prosiąt. Jeśli popierasz zakaz, podpisz petycję do Ministra Rolnictwa: https://panel-otwarteklatki.ok.k8s.dance/endpigpain

Koniec z chowem klatkowym
Sprzeciwiamy się temu, żeby kury – inteligentne i czujące istoty – były trzymane w klatkach, w warunkach narażających je na uszczerbki na zdrowiu, bez możliwości wykonywania swoich naturalnych czynności, bez możliwości grzebania w trawie i zobaczenia słońca.
Sprzeciwiamy się ich eksploatacji i traktowaniu jak przedmioty. Uważamy, że jajka mogą być pozyskiwane w bardziej etyczny sposób, dlatego zachęcamy sieci handlowe, restauracje i konsumentów do wycofania się z używania i kupowania jajek oznaczonych cyfrą 3.
Apel w tej sprawie znajdziesz tu:
http://jakonetoznosza.pl/#pledge

Odeślij futro do historii
Co roku przemysł futrzarski zabija w Polsce miliony zwierząt. Zwierzęta giną w okrutny sposób tylko dlatego, że mają piękne futra, które są przedmiotem pożądania niektórych ludzi. Fermy futrzarskie to nie tylko cierpienie zwierząt, ale też zanieczyszczenie środowiska i utrapienie mieszkańców pobliskich miejscowości.
Dążymy do zakazania hodowli psowatych na futra – swoje poparcie dla tej inicjatywy możesz wyrazić tutaj: https://panel-otwarteklatki.ok.k8s.dance/petycja-zakaz/

Dzięki Wam udało się nam bardzo dużo osiągnąć

Zobacz jak działamy dla zwierząt

Możesz zmienić los ferm przemysłowych, małymi krokami na co dzień.