Nikogo nie dziwi, że w show biznesie pojawiają się osoby, które chcą wypromować się za wszelką cenę. Jednak szokujące jest, że w tym celu potrafią wyśmiewać śmierć i cierpienie niewinnych istot. Na szczęście czasy się zmieniają i coraz więcej głosów potępia takie zachowanie.

O żartobliwym poście niedoszłej top modelki poinformował swoich czytelników Pudelek. Justyna Pawlicka, bez wstydu promująca naturalne futra, na swoim profilu na Facebooku zamieściła zdjęcie z malutkim lisem na rękach z podpisem “Sezon na lisy oficjalnie uważam za otwarty. Czas na futra!”.11999004_858577107558946_6743123065446774807_n

Dostaliśmy od Was dużo wiadomości na ten temat. My również – tak jak i Wy – jesteśmy zszokowani jej postawą, ponieważ doskonale wiemy, w jaki sposób wygląda produkcja futer naturalnych, wiemy też, że zwierzęta czują ból – zarówno ten fizyczny, jak i psychiczny.

www.cenafutra.info

www.cenafutra.info

Taki brak empatii potępia na szczęście wiele osób. Swoje oburzenie na Facebooku wyraziły m.in. Joanna Krupa oraz Maffashion.

Gdy patrzę na ten wpis, jest mi niezwykle smutno. Moje serce mi pęka. Jak można zrobić sobie zdjęcie z tak pięknym…
Posted by Joanna Krupa on 4 września 2015

Przypominamy: zamiast oburzać się w internecie na to zdjęcie i próbować przekonać do zmiany stylu życia Justynę Pawlicką, możecie pomóc w realny sposób konkretnym zwierzętom uratowanym z hodowlanego piekła – wciąż zbieramy pieniądze na zapewnienie godnych warunków życia dla trzech lisów, które uniknęły śmierci: Jasia i Małgosi oraz Włóczykija.

Fundusze na domek dla Jasia i Małgosi już są zebrane – teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko zadbać o to, aby i Włóczykij miał dach nad głową. –> https://pomagam.pl/chatka#
Nawet jeśli nie nosisz futer, jest wiele rzeczy, które możesz zrobić dla zwierząt. Z okazji zbliżających się wyborów przypomnij politykom, że #CzasNaZakaz hodowli futerkowej w Polsce. Pomóż udostępniać nasze materiały, które znajdziesz na cenafutra.info oraz na naszych profilach na Facebooku i Twitterze.