Zbliża się jedna z najbardziej wyczekiwanych międzynarodowych konferencji związanych z prawami zwierzątCARE. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia w formule hybrydowej – na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie oraz online poprzez aplikację Eventory.

Czym jest CARE?

CARE to skrót od The Conference on Animal Rights in Europe. Ta międzynarodowa konferencja jest organizowana już po raz siódmy. Jej celem jest połączenie i zainspirowanie osób działających na rzecz praw zwierząt z całej Europy, w szczególności Europy Wschodniej, gdzie ruch prozwierzęcy dopiero się rozwija.

To wyjątkowe wydarzenie stanowi niejako odpowiedź na skuteczne podejmowanie działań w organizacjach broniących praw zwierząt wśród krajów europejskich. Niezwykle ważne jest, by pomagać tam, gdzie zwierzęta najbardziej potrzebują pomocy, gdyż ich cierpienie nie ma granic.

Konferencja CARE zapewnia aktywistom prozwierzęcym narzędzia i wiedzę, aby mogli jak najskuteczniej pomagać zwierzętom poprzez nawiązywanie i budowanie wzajemnych relacji. Staje się więc miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń, poznawania skutecznych strategii działania, a także żywych dyskusji w ramach ruchu.

CARE 2021

Dlaczego CARE 2022 to konferencja, w której warto uczestniczyć?

Dzięki tegorocznej formule hybrydowej, każdy może wziąć udział  w CARE w taki sposób, jaki preferuje – stacjonarnie w Warszawie lub online. 

W tym roku konferencja będzie się skupiać wokół tematów takich jak:

  • Inicjatywa zakończenia epoki klatkowej w Unii Europejskiej
  • Sztuka negocjacji
  • Rzecznictwo praw zwierząt
  • Pewność siebie w przemawianiu publicznym
  • Budowanie organizacji odnoszącej sukcesy
  • ..i wiele innych!

Oprócz ciekawych wykładów, podczas wydarzenia będzie czas przeznaczony na rozmowy i networking zarówno z prelegentami, jak i pozostałymi uczestnikami CARE. Stwarza to możliwość poznania nowych, inspirujących osób o podobnych poglądach na temat praw zwierząt, dzielenie się doświadczeniami oraz motywowanie do dalszej pracy, by móc działać skuteczniej, z jeszcze większą korzyścią dla zwierząt. Nie ma znaczenia poziom doświadczenia w aktywizmie – każdy, komu los zwierząt nie jest obojętny, poczuje mnóstwo pozytywnej energii!

Dołącz do wydarzenia, zdobądź unikatową wiedzę i bądź częścią ruchu prozwierzęcego silnego jak nigdy wcześniej!