Niecały miesiąc pozostał do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Mundial – radosny czas sportowej rywalizacji ma jednak swoją ciemną stronę. Okazuje się, że bezdomne psy nie pasują do wizerunku kreowanego przez FIFA… 

Poznaj ciemną stronę Mundialu.

FIFA ma krew na rękach!

To FIFA wybiera gospodarzy Mundialu i powinna wziąć odpowiedzialność za to, jak traktują zwierzęta.

Chcesz pomóc?

Podpisz petycję

PODPISZ

Bezdomne zwierzęta nie pasują do wizerunku Mistrzostw kreowanego przez FIFA, dlatego ulice muszą zostać z nich “posprzątane”. W rosyjskich miastach-gospodarzach trwa obława na bezpańskie psy. Specjalnie zatrudnione “szwadrony śmierci”, opłacane za każde zabite zwierzę podają im zatrute mięso.
Porzucony, zapomniany i wygłodzony pies nie ma innego wyjścia. Ufnie zjada podrzucone mu mięso nafaszerowane trującymi chemikaliami. Nie wie, że to jego ostatni posiłek. Nie wie, że wkrótce umrze w męczarniach.
Podpisz petycję do FIFA!

Walczymy z okrucieństwem – stop #krwawaFIFA 

Prowadzimy międzynarodową kampanię w ramach której naciskamy na FIFA, aby wzięła odpowiedzialność za to, co dzieje się przed Mundialem. Chcemy, aby FIFA zakończyła to okrucieństwo wprowadzając zmiany w swoim kodeksie etycznym.
Na tym nie kończą się nasze działania! Współpracujemy z rosyjskimi organizacjami, aby przeciwdziałać problemowi bezdomności. Wspólnymi siłami poszerzamy świadomość na temat sterylizacji i właściwej opieki weterynaryjnej. Wspieramy również lokalne schronisko, aby jak najwięcej psów uniknęło okrutnej śmierci i znalazło kochający dom.

Wspólnie możemy jeszcze więcej! Przekaż darowiznę i pomóż nam ratować psy. Każda złotówka ma ogromne znaczenie!

Przekaż darowiznę:

panel-otwarteklatki.ok.k8s.dance/przekaz-darowizne