Czy można jeść pełnowartościowe, zdrowe posiłki, które jednocześnie nie nadwyrężą portfela? Czy przejście na dietę roślinną bez dużych kosztów finansowych jest w ogóle możliwe? Czy dieta roślinna naprawdę może być tania? Coraz więcej osób pragnie ograniczyć mięso i nabiał, ale powstrzymują ich obawy związane z kosztami takiej diety. W najnowszej edycji postaramy się rozwiać wszelkie obawy! 

Roślinne Wyzwanie to akcja kampanii Roślinniejemy, która ma na celu wsparcie osób chcących przejść na dietę roślinną lub po prostu ograniczyć spożywanie produktów odzwierzęcych. Zapisując się do Wyzwania, uczestniczki oraz uczestnicy otrzymują newslettery, jadłospisy, wsparcie merytoryczne oraz garść wskazówek pomagających przygotowywać pełnowartościowe, zdrowe i pyszne posiłki w wersji roślinnej. Do akcji może dołączyć każdy, i to za darmo!

Najnowsza edycja: Roślinne Wyzwanie – Misja Oszczędzanie

Dołączając do najnowszej edycji Wyzwania, przez 30 dni będziesz otrzymywać newslettery z praktycznymi wskazówkami na temat taniej roślinnej diety oraz 7-dniowym jadłospisem z przepisami ułożonymi przez naszych dietetyków. Dostaniesz też dostęp do facebookowej grupy wsparcia. Zapisy ruszyły 1 października i trwają cały miesiąc, więc nie ważne, w który dzień się zapiszesz – i tak otrzymasz pełen zakres materiałów. 

Celem ”Roślinnego Wyzwania – Misja Oszczędzanie” jest pokazanie, że dieta roślinna jest dostępna dla wszystkich i wcale nie musi być dietą drogą. Przekażemy Wam wiedzę o tym, jak niewielkim kosztem komponować pyszne i zdrowe posiłki.

Jak wziąć udział w wyzwaniu?

Aby wziąć udział wystarczy wejść na stronę internetową Roślinnego Wyzwania i wypełnić formularz. Udział jest bezpłatny.

Zapraszamy!