Ochrona zwierząt to niezwykle ważne działanie. Mierzymy się z ogromnym problemem przemysłowej hodowli zwierząt. Powoduje ona niewyobrażalne cierpienie, dlatego walka o zmiany jest konieczna. Ty również możesz się w nią zaangażować i odmienić los zwierząt na lepsze! Dowiedz się, jak zrobić to w 3 prostych krokach.

Krok 1: Świadomość problemu ochrony zwierząt

Skoro jesteś tutaj i czytasz nasz wpis, to znaczy, że pierwszy krok już za Tobą! Ochrona zwierząt jest dla Ciebie ważna i zastanawiasz się, jak możesz się do niej przyczynić. 

Świadomość problemu jest niezwykle istotna, dlatego właśnie regularnie publikujemy na blogu i w social mediach. Organizujemy także kampanie billboardowe, żeby dotrzeć z tematem ochrony zwierząt do jak najszerszej grupy osób. 

Im nas więcej, tym silniejszym głosem w obronie zwierząt jesteśmy! Dziękuję Ci, że jesteś tutaj i interesujesz się pomaganiem zwierzętom. Obserwuj nasze profile na mediach społecznościowych i zapisz się na newsletter, aby być na bieżąco. Dziel się tymi treściami ze znajomymi, aby jak najwięcej osób wiedziało, jak ważna jest ochrona zwierząt!

Ochrona zwierząt poprzez zbieranie podpisów od petycją
Zbieranie podpisów pod europejską inicjatywą obywatelską Europa Bez Futer.

Krok 2: Wsparcie

Zwierzęta nie mogą obronić się same. Dlatego właśnie ochrona zwierząt w dużej mierze polega na tym, że to właśnie my — ja, Ty i setki innych osób — musimy przemówić w ich imieniu. Najskuteczniejszym narzędziem są do tego petycje. 

Cały czas zbieramy podpisy pod petycjami i inicjatywami obywatelskimi, których celem jest ochrona zwierząt i poprawa ich losu. Wszystkie nasze aktualne petycje znajdziesz na naszej stronie w zakładce „Kampanie”. 

Ochrona zwierząt to bardzo szeroki temat, który dotyczy wielu różnych problemów, dlatego znajdziesz tam zarówno petycję dotyczącą wprowadzenia zakazu hodowli zwierząt na futra, jak i wniosek o powołanie Rzecznika Ochrony Zwierząt. Twój głos ma dla zwierząt ogromne znaczenie!

Aktywistki z uratowanymi z fermy lisami. Ochrona zwierząt zapewniła im wolność! fot. Ela Radzikowska
Aktywiski Otwartych Klatek z lisami uratowanymi z ferm futrzarskich. Fot. Ela Radzikowska.

Krok 3: Zaangażowanie

Ochrona zwierząt to stała walka o ich lepszy los. Naszymi przeciwnikami są osoby i instytucje, które traktują zwierzęta jedynie jako produkty, które mają zapewnić im jak największy zysk. Sami nie damy rady uwolnić zwierząt od cierpienia na fermach przemysłowych i futrzarskich. Ochrona zwierząt to sprawa, w której każda pomoc jest na wagę złota. 

Najskuteczniejszym sposobem, w jaki możesz się zaangażować w walkę o lepszy los zwierząt, jest przekazanie darowizny. Każda przekazana złotówka to ogromny wkład w przyszłość wolną od cierpienia zwierząt na fermach przemysłowych i futrzarskich. Bez Ciebie nie jesteśmy w stanie wygrać tej walki!

Przekaż darowiznę na stronie: 

https://www.otwarteklatki.pl/dzialaj/przekaz-darowizne/

Zwierzęta potrzebują Twojej pomocy!