Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie działać dla zwierząt? Bądź z nami w dniach 29-31 lipca na Uniwersytecie SWPS w Warszawie! Organizujemy pierwszą w Polsce, międzynarodową konferencję CARE: Conference on Animal Rights in Europe.

Chcemy stworzyć platformę dla współpracy i wymiany doświadczeń dla aktywistów z różnych krajów, jak również przestrzeń na dyskusję o strategiach, wizjach i przyszłości ruchu praw zwierząt.

Promocja ruchu na rzecz praw zwierząt

Naszym celem jest również promocja współpracy z organizacjami, które stawiają pierwsze kroki w ruchu na rzecz praw zwierząt oraz zaoferować wsparcie aktywistom z Europy Wschodniej i innych krajów, które nie mają dużego doświadczenia w tym obszarze działania.
Konferencja potrwa 3 dni, a podczas niej odbędzie się ponad 50 wykładów i warsztatów w trzech równoczesnych blokach (2 po angielsku i 1 po polsku). Będą one dotyczyły takich zagadnień jak udane kampanie, psychologia jedzenia mięsa, strategia promocji weganizmu, polityka a prawa zwierząt, fundraising, higiena psychiczna aktywistów, śledztwa, zakładanie organizacji, współpraca z biznesem, lobbing i Efektywny Altruizm a kwestia praw zwierząt.
Wśród wykładowców pojawią się aktywiści takich organizacji jak PETA, The Humane League, Animal Equality, Vegan Outreach, Essere Animali oraz wielu innych. Naprawdę warto być tam z nami!

Zapisz się już dziś na konferencję CARE! => http://www.careconf.eu/
Listę wykładowców oraz szczegółowy program znajdziesz również na tej stronie!
Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://web.facebook.com/events/478399729030432/